|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний, червоний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 1000 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 5.43 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання, Вт | 54 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | Freesync Premium Pro, Vesa Certified DisplayHDR™ 1000, G-menu |
| Серія | Геймерський |
| Технології | FlickerFree, HDR 1000, Adaptive Sync, VESA Display |
| Розміри, см | 62 х 54 х 31 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -3.5° / +21.5°, Регулювання по висоті: 130 мм, Переворот (Pivot): +/-90°, Обертання (Swivel): +/-30° |
| Додаткові роз'єми | 1 х Аудіовихід |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 54 Вт; В режимі очікування: 0.5 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 4 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.43 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність статична | 4 000:1 |
| Підсвічування | Mini LED |
| Розміри з підставкою | 62 х 54 х 31 см |
| Споживана потужність в робочому режимі | 54 Вт |
| Технології поліпшення зображення | HDR 1000 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Час реакції матриці | 1мс (GtG) |
Новий відгук або коментар
Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK)
Немає в наявності
Код товару: 403969
14 414 грн
14 908 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор TFT 27" AOC Q27G3XMN
BK, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний
BK, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний
![Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969] Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969]](/content/images/24/390x390l80mc0/81832167988823.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969] Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969]](/content/images/24/390x390l80mc0/46284790173030.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969] Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969]](/content/images/24/390x390l80mc0/63233918093568.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969] Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969]](/content/images/24/390x390l80mc0/67301794071164.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969] Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969]](/content/images/24/390x390l80mc0/79381404329601.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969] Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969]](/content/images/24/390x390l80mc0/27430279398510.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969] Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969]](/content/images/24/390x390l80mc0/99668681429326.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969] Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969]](/content/images/24/390x390l80mc0/51858832427123.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969] Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969]](/content/images/24/390x390l80mc0/43347744262930.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969] Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969]](/content/images/24/390x390l80mc0/51470668368392.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969] Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969]](/content/images/24/390x390l80mc0/50498081565402.jpg)
![Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969] Монітор TFT 27" AOC, MiniLED QHD IPS, 180Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, чорно-червоний (Q27G3XMN/BK) [403969]](/content/images/24/390x390l80mc0/28182585894705.jpg)