|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний, червоний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 3.49 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання, Вт | 27 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | 8bit, 92.9% DCI-P3, Безрамковий екран |
| Серія | Геймерський |
| Технології | Low Input Lag, Low Blue Light, HDR 10, Nvidia G-Sync compatible, FlickerFree |
| Розміри, см | 62 х 45 х 20 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -3° / 21° |
| Додаткові роз'єми | 1 х Аудіороз'єм |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 27 Вт В режимі очікування: 0.5 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3.88 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 6.15 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -3° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 613.9 x 366.3 x 51 мм |
| Розміри з підставкою | 613.9 x 449.7 x 197.6 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 27 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | AOC G-Menu. AOC Shadow Control. Flicker Free. HDR 10. Low Blue Light. low input lag |
| Технології синхронізації | NVIDIA G-SYNC |
| Тип монітора | Безрамковий. Для відеомонтажу. Широкоформатний. Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (GtG), 0.5мс (MPRT) |
Новий відгук або коментар
Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE)
Немає в наявності
Код товару: 200354
7 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 27" AOC Q27G42XE Black/Red
![Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354] Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354]](/content/images/23/513x390l80mc0/45035522834924.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354] Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354]](/content/images/23/439x390l80mc0/15721674996554.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354] Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354]](/content/images/23/870x313l80mc0/46960868147301.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354] Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354]](/content/images/23/507x390l80mc0/82694635859915.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354] Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354]](/content/images/23/168x390l80mc0/50475100547223.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354] Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354]](/content/images/23/442x390l80mc0/27630186035560.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354] Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354]](/content/images/23/516x390l80mc0/90603142741678.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354] Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354]](/content/images/23/435x390l80mc0/23664524769168.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354] Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354]](/content/images/23/419x390l80mc0/90306746264385.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354] Монiтор 27" AOC Black/Red (Q27G42XE) [200354]](/content/images/23/867x239l80mc0/89490118415147.png)