|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | VA2708-HDJ |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 50 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | VGA, Display Port, HDMI, Audio |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Стандарт VESA 100x100 мм | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| 15pin D-sub | 1 |
| Аксесуари в комплекті | 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1 |
| Аудіо вихід | 1 |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага без упаковки | 6.10 |
| Вага в упаковці | 8 |
| Висота | 407.38 |
| Висота упаковки | 456.00 |
| Глибина | 223.00 |
| Діагональ екрану (діапазон) | 25" - 28" |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.3 |
| Клас енергоефективності | E |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Можливість вертикальної установки | Так |
| Об'єм брутто | 0.0526 |
| Область огляду по вертикалі | 178 |
| Область огляду по горизонталі | 178 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Розмір пікселя | 0.31 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Ширина | 615.00 |
| Ширина упаковки | 679.00 |
| Посилання на специфікацію | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1830176/fiches?language=EN |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| HDMI Micro (D), шт. | 1 |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 19 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Вт | 0.50 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Поворотний екран | Так |
| Розширена колірна гамма | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 6.1 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 7.7 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність динамічна | 50 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Поворот монітора (Swivel) | -180° ~ +180° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | LED |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +28° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 615 х 363.8 х 46 мм |
| Розміри з підставкою | 615 x (407.4~537.4) x 223 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 19 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Wide Color Gamut |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
Новий відгук або коментар
Монітор VIEWSONIC (VA2708-HDJ)
Немає в наявності
Код товару: 300689
6 317 грн
6 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор ViewSonic VA2708-HDJ
ViewSonic VA2708-HDJ — це 27-дюймовий FHD монітор, який має входи HDMI, VGA та Display Port для використання вдома та в офісі. Технологія Eye ProTech+ забезпечує оптимальну роботу екрана та комфортний перегляд без розривів або зависань зображення. Розширте своє робоче середовище і відчуйте справжнє ергономічне багатозадачне використання на одному екрані з VESA-сумісним кріпленням при низькому енергоспоживанні.
Неймовірно широкі кути огляду
Насолоджуйтесь яскравими кольорами зі стабільною яскравістю та чудовою точністю незалежно від кута огляду. Технологія SuperClear® IPS забезпечує ультраширокі вертикальні та горизонтальні кути огляду в 178 градусів, які дозволяють зберігати однакову якість зображення з точною передачею кольорів від екрана до друку.
Full HD 1080p
Роздільна здатність Full HD 1920x1080 забезпечує неймовірно чітке відображення кожного пікселя. Відчуйте вражаючу чіткість і деталізацію під час роботи, гри або перегляду нових прем'єр шоу.
Технологія змінної частоти оновлення забезпечує плавне відображення
Технологія змінної частоти оновлення усуває розриви екрану та нерівномірну частоту кадрів, забезпечуючи плавне та безперервне зображення в кожній сцені.
Плавне відображення з частотою оновлення 100 Гц
Завдяки швидкій частоті оновлення екрана 100 Гц ви можете насолоджуватися надзвичайно плавним відображенням. Це покращує чіткість зображення, знижує затримки під час швидких сцен та полегшує робочі завдання, зменшуючи навантаження на очі та підвищуючи продуктивність.
Промисловий стандарт кольорів
Панель із 99% охопленням кольорового простору sRGB забезпечує відтворення більш насичених та яскравих кольорів, гарантуючи, що зображення точно відповідають галузевим стандартам кольорів.
Новий погляд на ергономіку робочого місця
Оцініть кожну деталь завдяки просунутій ергономіці — обертання, нахил, регулювання висоти та ергономічний кут нахилу -4°~28°. Це забезпечує широкий діапазон налаштувань для максимального комфорту. Повний ергономічний дизайн дозволяє використовувати монітор стоячи або під час обговорень навколо екрану.
Eye ProTech+ для постійного захисту очей
Працюйте комфортно протягом тривалих періодів завдяки технології ViewSonic Eye ProTech+. Поєднуючи технологію без мерехтіння з вбудованим екраном з низьким рівнем синього світла, цей монітор допомагає підтримувати свіжість очей та запобігає цифровій втомі очей без втрати якості зображення.
Низьке енергоспоживання
Монітор розроблений з урахуванням енергоефективності. Режим Eco Mode від ViewSonic ефективно знижує викиди вуглецю та значно скорочує витрати на електроенергію в офісі.
ViewSonic VA2708-HDJ — це 27-дюймовий FHD монітор, який має входи HDMI, VGA та Display Port для використання вдома та в офісі. Технологія Eye ProTech+ забезпечує оптимальну роботу екрана та комфортний перегляд без розривів або зависань зображення. Розширте своє робоче середовище і відчуйте справжнє ергономічне багатозадачне використання на одному екрані з VESA-сумісним кріпленням при низькому енергоспоживанні.
Неймовірно широкі кути огляду
Насолоджуйтесь яскравими кольорами зі стабільною яскравістю та чудовою точністю незалежно від кута огляду. Технологія SuperClear® IPS забезпечує ультраширокі вертикальні та горизонтальні кути огляду в 178 градусів, які дозволяють зберігати однакову якість зображення з точною передачею кольорів від екрана до друку.
Full HD 1080p
Роздільна здатність Full HD 1920x1080 забезпечує неймовірно чітке відображення кожного пікселя. Відчуйте вражаючу чіткість і деталізацію під час роботи, гри або перегляду нових прем'єр шоу.
Технологія змінної частоти оновлення забезпечує плавне відображення
Технологія змінної частоти оновлення усуває розриви екрану та нерівномірну частоту кадрів, забезпечуючи плавне та безперервне зображення в кожній сцені.
Плавне відображення з частотою оновлення 100 Гц
Завдяки швидкій частоті оновлення екрана 100 Гц ви можете насолоджуватися надзвичайно плавним відображенням. Це покращує чіткість зображення, знижує затримки під час швидких сцен та полегшує робочі завдання, зменшуючи навантаження на очі та підвищуючи продуктивність.
Промисловий стандарт кольорів
Панель із 99% охопленням кольорового простору sRGB забезпечує відтворення більш насичених та яскравих кольорів, гарантуючи, що зображення точно відповідають галузевим стандартам кольорів.
Новий погляд на ергономіку робочого місця
Оцініть кожну деталь завдяки просунутій ергономіці — обертання, нахил, регулювання висоти та ергономічний кут нахилу -4°~28°. Це забезпечує широкий діапазон налаштувань для максимального комфорту. Повний ергономічний дизайн дозволяє використовувати монітор стоячи або під час обговорень навколо екрану.
Eye ProTech+ для постійного захисту очей
Працюйте комфортно протягом тривалих періодів завдяки технології ViewSonic Eye ProTech+. Поєднуючи технологію без мерехтіння з вбудованим екраном з низьким рівнем синього світла, цей монітор допомагає підтримувати свіжість очей та запобігає цифровій втомі очей без втрати якості зображення.
Низьке енергоспоживання
Монітор розроблений з урахуванням енергоефективності. Режим Eco Mode від ViewSonic ефективно знижує викиди вуглецю та значно скорочує витрати на електроенергію в офісі.