|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | L27i-4A |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, VGA |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 6.20 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання в режимі очікування | < 0,5 |
| Енергоспоживання, Вт | 18 |
| Комплектація: Кабель | HDMI |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | 99% sRGB |
| Серія | Бюджет |
| Технології | Low Blue Light |
| Розміри, см | 61.15 х 47.45 х 18.15 |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 17,5 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Потужність вбудованних колонок | 3 + 3 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3.88 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 6.22 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 3 Вт |
| Висота видимої області | 336.3 мм |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 611.5 x 355.6 x 41 мм |
| Розміри з підставкою | 611.5 x 474.6 x 181.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 17.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 14мс/6мс/4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 597.9 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор 27" Lenovo L27i-4A (67BEKAC1UA)
Немає в наявності
Код товару: 200067
5 087 грн
5 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 27" Lenovo L27i-4A (67BEKAC1UA)