|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Модель | MPG 272URX QD-OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 26.5" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | QD-OLED |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.03 |
| Покриття | Антиблікове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, USB Type-C, Mini-Jack (3.5 mm), USB type B, 3 х USB 3.2 |
| Порти USB | USB-С, USB 2.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Стандарт VESA 100x100 мм | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Аксесуари в комплекті | 1x кабель HDMI (2.1), 1x кабель DisplayPort (2.1a), 1x шнур живлення (C13), 1x короткий посібник, 1x кабель USB Type-B to A, 4x гвинти VESA |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага без упаковки | 8.10 |
| Вага в упаковці | 11 |
| Вага упаковки | 11.30 |
| Висота упаковки | 525.00 |
| Діагональ екрану (діапазон) | 25" - 28" |
| Клас енергоефективності | F |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Можливість вертикальної установки | Так |
| Об'єм брутто | 0.0770 |
| Область огляду по вертикалі | 178 |
| Область огляду по горизонталі | 178 |
| Особливості монітору | USB-концентратор, Підтримка HDR, KVM перемикач, NVidia G-Sync, Безрамковий екран, USB Type-C Power Delivery, Режим PbP, Режим PiP |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Роз'єм для навушників | 1 |
| Розмір пікселя | 0.15 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Ширина упаковки | 828.00 |
| Енергоспоживання, стандарт | 33 |
| Посилання на специфікацію | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2191744/fiches?language=EN |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| USB 3.0 Type B, шт. | 1 |
| USB 3.0, шт. | 2 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0, 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 мм |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Вт | 0.50 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , USB |
| Поворотний екран | Так |
| Потужність Power Delivery | До 98 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3, 10 bit true, 138.2% SRGB, 98% AdobeRGB |
| HDMI, шт. | 2 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 8.1 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 10.9 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Висота видимої області | 332.93 мм |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 500 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.15 |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Підсвічування | OLED |
| Регулювання за висотою, мм | 110 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 138% |
| Технології синхронізації | NVIDIA G-SYNC |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 0.03 мс |
| Ширина видимої області | 589.97 мм |
| Вага | 8 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 609x416x242 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор MSI 26.5" Black 240Hz (MPG 272URX QD-OLED)
Немає в наявності
Код товару: 611897
50 591 грн
52 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Насолоджуйтеся захопливими іграми з ігровим монітором MPG 272URX QD-OLED. Він оснащений QD-OLED-панеллю з роздільною здатністю 3840x2160 (UHD), частотою оновлення 240 Гц і швидким часом відгуку 0,03 мс (GtG). Сертифікація VESA для ClearMR 13000 та DisplayHDR True Black 400 забезпечує винятково яскраве зображення та зменшує розмитість рухів. Технологія OLED Care 2.0 допомагає запобігти вигоранню. Для любителів консольних ігор MPG 272URX QD-OLED оснащено портами HDMI 2.1 з пропускною спроможністю 48 Гбіт/с, підтримкою 4K 120 Гц, VRR і ALLM, а новітній DisplayPort 2.1a забезпечує пропускну спроможність 80 Гбіт/с для ігрових і професійних дисплеїв. Вдосконалений кабель підтримує майбутнє обладнання без втрати продуктивності. DisplayPort 2.1a (UHBR20). Підвищує стабільність, якість і сумісність із майбутнім обладнанням, збільшуючи пропускну здатність одного каналу з 8,1 Гбіт/с до 20 Гбіт/с і досягаючи загалом 80 Гбіт/с - у 2,5 раза більше, ніж у DisplayPort 1.4a. DisplayPort 2.1a (UHBR20) відповідає вимогам до високої частоти оновлення за високої роздільної здатності, безпосередньо підтримуючи 4K за 240 Гц без DSC і забезпечуючи функції DSR і DLDSR Сумісність із G-Sync. Підтримка G-Sync Compatible забезпечує плавність і відсутність розривів в іграх завдяки синхронізації частоти оновлення монітора з графічним процесором. Це зменшує розриви екрана, заїкання та затримку введення, забезпечуючи більш плавні відчуття, особливо в іграх, що швидко розвиваються. Крім того, вона повністю підтримує майбутнє обладнання, даючи змогу геймерам максимально використовувати продуктивність новітніх графічних процесорів. Це забезпечує безшовну сумісність і оптимальну якість зображення, даючи змогу користувачам повною мірою використовувати такі нові функції, як трасування променів і змінна частота оновлення MSI QD-OLED. П’ятишарова тандемна OLED-панель із технологією EL Gen 3 є новаторським дисплеєм, Завдяки 5-шаровій тандемній структурі досягається нижче енергоспоживання і зберігається пікова продуктивність HDR у 1000 ніт. Завдяки технології EL Gen 3 ці досягнення в сукупності підвищують ефективність освітлення на 30%. Панель зберігає стабільний рівень яскравості навіть за високої щільності пікселів 166 PPI, забезпечуючи надійну роботу. MPG 272URX QD-OLED з роздільною здатністю 166 PPI забезпечує більш чітке зображення, поліпшену чіткість тексту і деталізацію матеріалів високої роздільної здатності, забезпечуючи більш плавне відтворення контенту. Монітор MSI, сертифікований за стандартом VESA DisplayHDR True Black 400, забезпечує 99% охоплення DCI-P3 і точність Delta E<2, забезпечуючи яскраві кольори, деталізоване зображення і правдиві візуальні відчуття для чудових ігор і мультимедіа AI NAVIGATOR. Точка прицілювання автоматично змінює колір, що робить її видимою в будь-який час. Якщо колір точки прицілювання збігається з кольором фону, прицілювання буде ускладнено. Нова технологія AI Vision дає змогу не тільки виявити деталі в темних областях, а й підвищити загальну яскравість і насиченість кольорів, привносячи яскравість у ваш день Console mode + HDMI 2.1. HDMI 2.1 забезпечує повну пропускну здатність до 48 Гбіт/с, підтримує VRR і гарантує ідеальну сумісність із консолями аж до 4K за 120 Гц. Завдяки вбудованій технології HDMI CEC (Consumer Electronics Control) монітор може під’єднуватися до контролерів, даючи їм змогу пробуджувати монітор і налаштовувати режими, адаптовані до різних пристроїв KVM. Керуйте кількома пристроями за допомогою одного комплекту клавіатури, миші та ігрового монітора MSI Mystic Light. Забезпечує м’яке розсіяне світло, яке можна легко синхронізувати з будь-яким іншим ігровим продуктом із підтримкою Mystic Light 5-way JOYSTICK. Розроблений з урахуванням вимог ергономіки, п’ятипозиційний джойстик-навігатор перенесено в нижню частину задньої панелі для комфортнішого використання Оновлення прошивки. MPG 272URX QD-OLED може оновлювати прошивку через роз’єм DP, який простий і зручний у використанні. Це дає змогу користувачам самостійно оновлювати прошивку в будь-який час, коли MSI випустить останню версію. Це гарантує, що екран завжди перебуватиме в оптимальному стані OLED Care 2.0. MSI OLED Care 2.0 містить кілька функцій, покликаних запобігти появі на екрані статичних зображень або елементів, а також відрегулювати пікові рівні яскравості, коли це не потрібно Дисплей Type-C. Кабель USB Type-C дає змогу живити пристрої (до 98 Вт) і легко виводити зображення на екран у режимі DisplayPort Alt