|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Срібло |
|---|---|
| Призначення | для ігор |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro |
| Модель | LS27DG600SIXUA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | OLED |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 360 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.03 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Порти USB | USB 3.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 6.90 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 31 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | Flicker Free, Підтримка HDR, AMD FreeSync, Безрамковий екран, Режим PiP |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Flicker free, Super Arena Gaming UX, Quantum Dot Color, Auto Source Switch+, FreeSync Premium Pro, Core Sync, HDR10+ Gaming, Virtual AIM Point, Ультраширокий перегляд гри, Чорний еквалайзер, Picture in Picture, Режим Eye Saver |
| Розміри, см | 61.17 x 55.42 x 26.35 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка |
| Габарити | 611.7 x 554.2 x 263.5 |
| Глибина кольору | 1 |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0, 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 мм |
| Енергоспоживання | 35 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , інший |
| Колірний обхват | 99.00 |
| Комплектація | Монітор із підставкою, Кабель живлення, Кабель HDMI, Інструкція, Кабель DP |
| Область перегляду (HxV) | 590.42 x 333.72 |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Розширена колірна гамма | 99% (CIE1976) |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 35.00 |
| Входи | HDMI, Вихід на навушники, 1 x DisplayPort, USB концентратор |
| HDMI | 2 шт |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 35 Вт |
| Час реакції матриці | 0.03 мс |
| Вага | 6.9 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 611.7x554.2x263.5 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 203293
27 839 грн
28 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 27" Samsung LS27DG600SIXUA
![Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293] Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293]](/content/images/21/501x390l80mc0/77521776464275.jpg)
![Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293] Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293]](/content/images/21/375x390l80mc0/79062838321414.jpg)
![Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293] Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293]](/content/images/21/177x390l80mc0/93792281480790.jpg)
![Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293] Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293]](/content/images/21/215x390l80mc0/50824623977738.jpg)
![Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293] Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293]](/content/images/21/488x390l80mc0/64107002086322.jpg)
![Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293] Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293]](/content/images/21/870x362l80mc0/13526501441450.jpg)
![Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293] Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293]](/content/images/21/481x390l80mc0/92146777909573.jpg)
![Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293] Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293]](/content/images/21/382x390l80mc0/27598204179921.jpg)
![Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293] Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293]](/content/images/21/192x390l80mc0/81813320845422.jpg)
![Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293] Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293]](/content/images/21/214x390l80mc0/38300704709300.jpg)
![Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293] Монiтор 27" Samsung (LS27DG600SIXUA) [203293]](/content/images/21/662x390l80mc0/75661321526749.jpg)