|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Динаміки | Так |
| Інтерфейси | 2 х HDMI |
| Стандарт VESA 100x100 мм | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 4.80 |
| Вага в упаковці | 7 |
| Висота | 466.00 |
| Глибина | 145.00 |
| Діагональ екрану (діапазон) | 25" - 28" |
| Клас енергоефективності | E |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Об'єм брутто | 0.0459 |
| Область огляду по вертикалі | 178 |
| Область огляду по горизонталі | 178 |
| Особливості монітору | Ігровий |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Роз'єм для навушників | 1 |
| Розмір пікселя | 0.31 |
| Ширина | 614.70 |
| Енергоспоживання, стандарт | 21 |
| Посилання на специфікацію | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1561781/fiches?language=EN |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Вт | 0.50 |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.8 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 6.93 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 614.4 х 367.7 х 68 мм |
| Розміри з підставкою | 614.4 х 457 х 239.7 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | ZeroFrame |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс |
Новий відгук або коментар
Монітор 27" VG270M3BMIIPX BLACK ACER (UM.HV0CD.301)
Немає в наявності
Код товару: 500125
5 958 грн
6 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Model VG270M3bmiipx
27"
Ігровий
Panel IPS
Resolution 1920x1080
Form factor 16:9
Частота оновлення 180 Гц
Яскравість 250
Контрастність 1000:1
Динамічна контрастність (DCR) 100000000:1
Display Матовий
Час відгуку 1 мс
Horizontal 178 град.
Vertical 178 град.
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
2xHDMI
1xDisplayPort
1xРоз'єм для навушників
Динаміки
Регулювання кута нахилу
100 мм x 100 мм
Колір Чорний
27"
Ігровий
Panel IPS
Resolution 1920x1080
Form factor 16:9
Частота оновлення 180 Гц
Яскравість 250
Контрастність 1000:1
Динамічна контрастність (DCR) 100000000:1
Display Матовий
Час відгуку 1 мс
Horizontal 178 град.
Vertical 178 град.
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
2xHDMI
1xDisplayPort
1xРоз'єм для навушників
Динаміки
Регулювання кута нахилу
100 мм x 100 мм
Колір Чорний
![Монітор 27" VG270M3BMIIPX BLACK ACER (UM.HV0CD.301) [500125] Монітор 27" VG270M3BMIIPX BLACK ACER (UM.HV0CD.301) [500125]](/content/images/23/506x390l80mc0/54596431452494.jpg)
![Монітор 27" VG270M3BMIIPX BLACK ACER (UM.HV0CD.301) [500125] Монітор 27" VG270M3BMIIPX BLACK ACER (UM.HV0CD.301) [500125]](/content/images/23/447x390l80mc0/86988984785079.jpg)
![Монітор 27" VG270M3BMIIPX BLACK ACER (UM.HV0CD.301) [500125] Монітор 27" VG270M3BMIIPX BLACK ACER (UM.HV0CD.301) [500125]](/content/images/23/452x390l80mc0/57674178688219.jpg)
![Монітор 27" VG270M3BMIIPX BLACK ACER (UM.HV0CD.301) [500125] Монітор 27" VG270M3BMIIPX BLACK ACER (UM.HV0CD.301) [500125]](/content/images/23/492x390l80mc0/71906860551180.jpg)
![Монітор 27" VG270M3BMIIPX BLACK ACER (UM.HV0CD.301) [500125] Монітор 27" VG270M3BMIIPX BLACK ACER (UM.HV0CD.301) [500125]](/content/images/23/203x390l80mc0/90965892008258.jpg)