|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | ED320QRP3BIIPX |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Екологічний стандарт | MPRII |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Вигнутий екран, AMD FreeSync, Безрамковий екран |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Серія | Геймерський |
| Технології | F-Sync Premium, BlueLight Shield, Flicker-Less |
| Розміри, см | 71 х 52 х 20 |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 26 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Розширена колірна гамма | 8 bit true |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.8 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність статична | 3 000:1 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 709 x 515 x 198 мм |
| Розміри з підставкою | 709 x 515 x 198 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Технології поліпшення зображення | ZeroFrame |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 5мс (GTG) / 1мс (VRB) |
Новий відгук або коментар
Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305)
Немає в наявності
Код товару: 300799
7 857 грн
8 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Занурення у гру на новому рівні з Acer ED320QRP3BIIPX
Насолоджуйтесь плавним геймплеєм і кінематографічним зображенням із вигнутим 31.5-дюймовим монітором Acer ED320QRP3BIIPX. Завдяки частоті оновлення 165 Гц, підтримці технології AMD FreeSync Premium і надшвидкому часу відгуку 1 мс (VRB), цей дисплей ідеально підходить для динамічних ігор та відео без розривів і затримок.
Висококонтрастна VA-матриця з яскравістю 250 кд/м² і глибоким рівнем чорного (контрастність 3000:1) забезпечує насичене, реалістичне зображення з широкими кутами огляду 178°. Вигнута форма екрана з радіусом кривизни 1500R занурює в події на екрані, створюючи ефект присутності.
Монітор має роздільну здатність Full HD (1920x1080), матове покриття для зменшення відблисків та стандартне співвідношення сторін 16:9. Завдяки інтерфейсам 2x HDMI, DisplayPort та аудіовиходу 3.5 мм, Acer ED320QRP3BIIPX легко підключається до різних пристроїв.
Монітор підтримує кріплення VESA 100x100 мм, що дає змогу гнучко організувати робоче місце. Витончений чорний корпус підкреслює сучасний дизайн, а енергоефективність (споживання всього 26 Вт) дозволяє зменшити витрати на електроенергію.
Насолоджуйтесь плавним геймплеєм і кінематографічним зображенням із вигнутим 31.5-дюймовим монітором Acer ED320QRP3BIIPX. Завдяки частоті оновлення 165 Гц, підтримці технології AMD FreeSync Premium і надшвидкому часу відгуку 1 мс (VRB), цей дисплей ідеально підходить для динамічних ігор та відео без розривів і затримок.
Висококонтрастна VA-матриця з яскравістю 250 кд/м² і глибоким рівнем чорного (контрастність 3000:1) забезпечує насичене, реалістичне зображення з широкими кутами огляду 178°. Вигнута форма екрана з радіусом кривизни 1500R занурює в події на екрані, створюючи ефект присутності.
Монітор має роздільну здатність Full HD (1920x1080), матове покриття для зменшення відблисків та стандартне співвідношення сторін 16:9. Завдяки інтерфейсам 2x HDMI, DisplayPort та аудіовиходу 3.5 мм, Acer ED320QRP3BIIPX легко підключається до різних пристроїв.
Монітор підтримує кріплення VESA 100x100 мм, що дає змогу гнучко організувати робоче місце. Витончений чорний корпус підкреслює сучасний дизайн, а енергоефективність (споживання всього 26 Вт) дозволяє зменшити витрати на електроенергію.
![Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305) [300799] Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305) [300799]](/content/images/18/390x390l80mc0/49186129641980.jpg)
![Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305) [300799] Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305) [300799]](/content/images/18/390x390l80mc0/22651034669080.jpg)
![Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305) [300799] Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305) [300799]](/content/images/18/390x390l80mc0/88705234046291.jpg)
![Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305) [300799] Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305) [300799]](/content/images/18/390x390l80mc0/90037490804212.jpg)
![Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305) [300799] Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305) [300799]](/content/images/18/390x390l80mc0/77078834307867.jpg)
![Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305) [300799] Монітор ACER ED320QRP3BIIPX (UM.JE0EE.305) [300799]](/content/images/18/390x390l80mc0/30177134114926.jpg)