|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний, червоний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 6.92 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Енергоспоживання, Вт | 25 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | TUV Low Blue Light (hardware), Безрамковий екран |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Серія | Геймерський |
| Технології | FlickerFree, Adaptive Sync, HDR 10 |
| Розміри, см | 71 х 53 х 27 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 3 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 6.92 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Висота видимої області | 392.85 мм |
| Контрастність статична | 3 500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.36 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -3° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 425.2 x 709.4 x 94.7 мм |
| Розміри з підставкою | 523.8 x 709.4 x 265.3 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free. HDR 10 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий. З вигнутим екраном. Широкоформатний. Геймерський |
| Час реакції матриці | 4ms(GTG) |
| Ширина видимої області | 698.4 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE)
Немає в наявності
Код товару: 203981
10 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 31.5" AOC C32G42ZE Black
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/510x390l80mc0/11954259462050.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/512x390l80mc0/83494140197093.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/368x390l80mc0/66824432990676.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/395x390l80mc0/15188967316489.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/195x390l80mc0/89554252104850.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/315x390l80mc0/17843369788766.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/413x390l80mc0/43629011212042.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/870x274l80mc0/75461356383123.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/392x390l80mc0/36976608436324.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/371x390l80mc0/80802207006415.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/870x313l80mc0/24724085005896.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/427x390l80mc0/36619150128921.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/495x390l80mc0/59443606038424.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/423x390l80mc0/30213246093903.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/316x390l80mc0/23943703295659.png)
![Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981] Монiтор 31.5" AOC Black (C32G42ZE) [203981]](/content/images/33/569x390l80mc0/34739565557465.jpg)