|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | 32M2N6800M/00 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 700 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | Mega Infinity DCR |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178º |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Порти USB | USB-B |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 9.30 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 51 |
| Комплектація: Кабель | DP, HDMI, USB, Power |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | USB-концентратор, Безрамковий екран, 8bit+FRC, Color Accuracy: Low Delta E<2, Color gamut : DCI-P3: 99.5% |
| Серія | Геймерський |
| Технології | Low Input Lag, LowBlue mode, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Розміри, см | 72 х 48 х 30 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Вигнутий екран | Так |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +20°, Регулювання по висоті: 130 мм, Обертання (Swivel ): +/-30° |
| Додаткові роз'єми | 3 х USB 3.0, 1 x USB-B х Аудіороз'єм |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 50.86 Вт В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , USB Type C |
| Розширена колірна гамма | 10 bits (8 bits + FRC), 99.5% DCI-P3, 129% NTSC, 166% sRGB |
| HDMI, шт. | 2 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 9.3 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 12.17 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Висота видимої області | 392.688 мм |
| Контрастність динамічна | Mega Contrast |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.18 |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Підсвічування | Mini LED |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 715 x 612 x 311 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 50.86 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Shadow Boost |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (GtG) |
| Ширина видимої області | 698.112 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00)
Немає в наявності
Код товару: 200538
36 019 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 31.5" Philips Evnia 32M2N6800M/00
![Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538] Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538]](/content/images/18/462x390l80mc0/29637132270890.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538] Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538]](/content/images/18/410x390l80mc0/68309925873945.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538] Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538]](/content/images/18/437x390l80mc0/39017270154804.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538] Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538]](/content/images/18/700x195l80mc0/86497857226134.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538] Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538]](/content/images/18/388x390l80mc0/79434052977018.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538] Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538]](/content/images/18/517x390l80mc0/75425956937758.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538] Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538]](/content/images/18/407x390l80mc0/88335877883753.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538] Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538]](/content/images/18/230x390l80mc0/37147945812397.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538] Монiтор 31.5" Philips Evnia (32M2N6800M/00) [200538]](/content/images/18/409x390l80mc0/18178086391818.png)