|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | 32M2C3500L/00 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | Mega Infinity DCR |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178º |
| Кут огляду горизонтальний | 178º |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 6.85 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 34 |
| Комплектація: Кабель | DP, HDMI, Power |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Color Accuracy: Low Delta E<2, Безрамковий екран, Color gamut : sRGB 120% |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Серія | Геймерський |
| Технології | FlickerFree, F-Sync Premium, Low Input Lag, LowBlue mode, HDR 10 |
| Розміри, см | 71 х 52 х 25 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Вигнутий екран | Так |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +20° |
| Додаткові роз'єми | 1 х Аудіороз'єм |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 33.8 Вт В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Розширена колірна гамма | 120% sRGB, 106% NTSC |
| HDMI, шт. | 2 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 3 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 6.85 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 9.03 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Висота видимої області | 392.256 мм |
| Контрастність динамічна | Mega Contrast |
| Контрастність статична | 3 500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.27 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 709 x 462 x 96 мм |
| Розміри з підставкою | 709 x 519 x 250 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 33.8 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 120% |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (GtG) |
| Ширина видимої області | 697.344 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00)
Немає в наявності
Код товару: 200077
11 274 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 31.5" Philips Evnia 32M2C3500L/00 Black
![Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00) [200077] Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00) [200077]](/content/images/49/533x390l80mc0/76816137061455.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00) [200077] Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00) [200077]](/content/images/49/870x323l80mc0/16340673905504.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00) [200077] Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00) [200077]](/content/images/49/870x331l80mc0/20490022106304.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00) [200077] Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00) [200077]](/content/images/49/406x390l80mc0/52838118600549.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00) [200077] Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00) [200077]](/content/images/49/503x390l80mc0/94971376148668.png)
![Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00) [200077] Монiтор 31.5" Philips Evnia Black (32M2C3500L/00) [200077]](/content/images/49/201x390l80mc0/47694882020581.png)