|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | для дому та офісу |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Модель | LS32FG502EIXUA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 4.90 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 26 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, DP, Power adapter |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | NVidia G-Sync, Flicker Free, Підтримка HDR, AMD FreeSync, Безрамковий екран, Black eQualizer |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | Геймерський |
| Технології | G-Sync, Image Size, AMD FreeSync, Smart Energy saving, Black Equalizer, Super Arena Gaming UX, Auto Source Switch+, Flicker-Free, Eye Saver Mode, Virtual AIM Point, HDR10, Off Timer Plus |
| Розміри, см | 71.46 x 62.59 x 25.02 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Габарити | 714,6 x 625,9 x 250,2 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Енергоспоживання | 26.4 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Комплектація | Кабель живлення, Кабель HDMI, Гарантійний талон, Кабель DisplayPort, монітор, Інструкція, Гарантійний лист |
| Область перегляду (HxV) | 698,112 x 392,688 |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3 |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 26.40 |
| Входи | Вихід на навушники, 1 x DisplayPort, 1 х HDMI, USB |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| WLED підсвічування | Так |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26.4 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 4.9 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 714.6x625.9x250.2 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 616201
13 917 грн
14 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор Samsung Odyssey G5 32" (LS32FG502EIXUA) - це плоска ігрова модель з IPS-панеллю і роздільною здатністю QHD (2560х1440). Діагональ екрана 32 дюйми, активна область становить 698,1х392,7 мм. Формат зображення стандартний - 16:9. Яскравість досягає 300 кд/м2 (мінімум 240 кд/м2), контрастність - 1000:1, підтримується HDR10, що забезпечує хорошу деталізацію в темних і яскравих сценах. Панель із часом відгуку 1 мс (GTG) і частотою оновлення до 180 Гц, тому картинка залишається максимально плавною навіть у динамічних іграх. Монітор відображає 16,7 мільйона кольорів і охоплює 99% sRGB, забезпечуючи природне перенесення кольорів. Кути огляду широкі - 178° по горизонталі та вертикалі, завдяки чому зображення залишається чітким під будь-яким кутом. Для геймерів передбачені технології FreeSync і G-Sync Compatible, що усувають розриви кадрів, а також функції Black Equalizer і Virtual Aim Point для підвищення видимості та точності прицілювання в іграх. Є режим Eye Saver і система Flicker Free, що зменшують навантаження на очі під час тривалої роботи. Також реалізовано функцію Auto Source Switch+, яка автоматично вибирає активне джерело сигналу. Монітор сертифікований для Windows 11, підтримує енергозбереження і оснащений фірмовим ігровим інтерфейсом Super Arena Gaming UX. Це чудове рішення для тих, хто хоче великий, плавний і чуйний екран із QHD-роздільною здатністю для ігор і повсякденного використання.
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/390x390l80mc0/84483355350980.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/388x390l80mc0/77479494157005.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/396x390l80mc0/93262341638494.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/502x390l80mc0/54516255327452.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/497x390l80mc0/25191106503729.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/296x390l80mc0/84235002122570.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/273x390l80mc0/22733668568691.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/585x390l80mc0/60481262565195.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/283x390l80mc0/99893692307424.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/293x390l80mc0/50076701840495.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/281x390l80mc0/78130846666164.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/525x390l80mc0/45443142436693.jpg)
![Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201] Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 IPS Black 180Hz (LS32FG502EIXUA) [616201]](/content/images/23/319x390l80mc0/12876813870965.jpg)