|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Формат екрану | 21:9 |
| Діагональ екрану | 34" |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, DisplayPort |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 6.90 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану, Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Енергоспоживання, Вт | 47 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | VisionCare 1.0, 99% sRGB, 8bit, Безрамковий екран |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | Геймерський |
| Технології | F-Sync Premium, HDR Ready (HDR 10), BlueLight Shield, Flicker-Less |
| Розміри, см | 81 х 50 х 27 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Так |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 4 000:1 |
| Контрастність статична | 4 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 47 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 6.9 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 810х500х270 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013)
Немає в наявності
Код товару: 203373
12 949 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx (UM.CX0EE.013) Black
![Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373] Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373]](/content/images/33/669x390l80mc0/85868426875699.png)
![Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373] Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373]](/content/images/33/665x390l80mc0/22081292188468.png)
![Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373] Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373]](/content/images/33/495x390l80mc0/17131457762002.png)
![Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373] Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373]](/content/images/33/199x390l80mc0/82877028100834.png)
![Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373] Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373]](/content/images/33/611x390l80mc0/32855469777081.png)
![Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373] Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373]](/content/images/33/500x390l80mc0/96735833809323.png)
![Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373] Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373]](/content/images/33/209x390l80mc0/17952453256519.png)
![Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373] Монiтор 34" Acer XZ340CURX0bmiiphx Black (UM.CX0EE.013) [203373]](/content/images/33/870x247l80mc0/54739522189910.png)