|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | G34w-30 |
| Формат екрану | 21:9 |
| Діагональ екрану | 34" |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 3 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178º |
| Кут огляду горизонтальний | 178º |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.50 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Динаміки | Так |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Стандарт VESA 100x100 мм | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага без упаковки | 8.60 |
| Вага в упаковці | 10 |
| Вага упаковки | 10.00 |
| Вага, кг | 8.60 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану, Регулювання по висоті |
| Висота | 556.50 |
| Висота упаковки | 18.00 |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Глибина | 278.70 |
| Діагональ екрану (діапазон) | 29" і більше |
| Енергоспоживання, Вт | 40 |
| Клас енергоефективності | F |
| Комплектація: Кабель | DisplayPort, Power |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Об'єм брутто | 0.0992 |
| Область огляду по вертикалі | 178 |
| Область огляду по горизонталі | 178 |
| Особливості монітору | Вигнутий екран, Підтримка HDR, Flicker Free, AMD FreeSync, Безрамковий екран, Low Blue Light |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Розмір пікселя | 0.23 |
| Серія | Геймерський |
| Технології | F-Sync Premium, Low Blue Light, HDR 10 |
| Ширина | 809.30 |
| Ширина упаковки | 52.00 |
| Енергоспоживання, стандарт | 31 |
| Розміри, см | 80.93 х 55.65 х 27.87 |
| Посилання на специфікацію | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1250779/fiches?language=EN |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Вт | 0.50 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 3 + 3 Вт |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3, 99% sRGB |
| HDMI, шт. | 2 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 3 500:1 |
Новий відгук або коментар
Монiтор 34" Lenovo G34w-30 (66F1GAC1UA)
Немає в наявності
Код товару: 200042
13 674 грн
14 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 34" Lenovo G34w-30 (66F1GAC1UA)