|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | LS49FG916EIXUA |
| Формат екрану | 32:9 |
| Діагональ екрану | 49" |
| Роздільна здатність | 5120x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm), USB type B, 2 x USB 3.2 Downstream port |
| Порти USB | USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 9.20 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Регулювання по висоті, Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot) |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 45 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, DP, USB 3.0 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | USB-концентратор, Вигнутий екран, Підтримка HDR, Flicker Free, AMD FreeSync, Adaptive Sync, Безрамковий екран, Режим PbP, Режим PiP |
| Радіус кривизни | 1000R |
| Серія | Геймерський |
| Технології | Image Size, Black Equalizer, Super Arena Gaming UX, Quantum Dot Color, Auto Source Switch+, Flicker-Free, FreeSync Premium Pro, Eye Saver Mode, HDR10+ Gaming, Virtual AIM Point, Off Timer Plus, Picture by Picture, Picture in Picture, Factory Calibration R |
| Розміри, см | 114.76 x 56.84 x 42.05 |
| Вигнутий екран | Так |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка |
| Габарити | 1194.7 x 365 x 180.8 |
| Енергоспоживання | 90 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , USB |
| Комплектація | Кабель живлення, монітор, Інструкція користувача, Кабель DP, Гарантійний лист |
| Розширена колірна гамма | 92% (CIE 1976) |
| Споживана потужність | 52.00 |
| Входи | 2x HDMI, 1x DP, USB |
| Країна виробництва | Vietnam |
| Гарантія | 24 міс. |
| WLED підсвічування | Так |
| Статична контрастність | 2 500:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA)
Немає в наявності
Код товару: 305628
39 529 грн
40 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вигнутий екран Dual QHD
Занурюйтесь у повне охоплення гри з вигнутим дисплеєм радіусом 1000R. Надширокий формат 32:9 фактично замінює два стандартних екрани 16:9, відкриваючи ширший кут огляду, щоб ви завжди тримали суперників у полі зору.
Сертифікація VESA DisplayHDR 600
Побачте більше завдяки розширеному динамічному діапазону. DisplayHDR 600 виводить зображення на новий рівень, забезпечуючи глибші тіні, яскравіші світлі ділянки та насичений контраст навіть у найтемніших ігрових сценах.
144 Гц та 1 мс — для переможного темпу
Грайте на випередження. Висока частота оновлення 144 Гц у поєднанні з часом відгуку 1 мс забезпечує блискавичну реакцію та виняткову плавність — критично важливо для змагань і стрімких ігор.
AMD FreeSync Premium Pro
Жодних розривів, ривків і затримок. Завдяки підтримці VRR і технології AMD FreeSync Premium Pro монітор синхронізується з відеокартою, забезпечуючи бездоганну плавність навіть у найінтенсивніших ігрових сценах.
Комфортна ергономіка
Налаштуйте монітор під себе: змінюйте нахил та висоту, щоб грати з максимальним комфортом. Зручність — ключ до повного занурення та впевнених перемог.
Занурюйтесь у повне охоплення гри з вигнутим дисплеєм радіусом 1000R. Надширокий формат 32:9 фактично замінює два стандартних екрани 16:9, відкриваючи ширший кут огляду, щоб ви завжди тримали суперників у полі зору.
Сертифікація VESA DisplayHDR 600
Побачте більше завдяки розширеному динамічному діапазону. DisplayHDR 600 виводить зображення на новий рівень, забезпечуючи глибші тіні, яскравіші світлі ділянки та насичений контраст навіть у найтемніших ігрових сценах.
144 Гц та 1 мс — для переможного темпу
Грайте на випередження. Висока частота оновлення 144 Гц у поєднанні з часом відгуку 1 мс забезпечує блискавичну реакцію та виняткову плавність — критично важливо для змагань і стрімких ігор.
AMD FreeSync Premium Pro
Жодних розривів, ривків і затримок. Завдяки підтримці VRR і технології AMD FreeSync Premium Pro монітор синхронізується з відеокартою, забезпечуючи бездоганну плавність навіть у найінтенсивніших ігрових сценах.
Комфортна ергономіка
Налаштуйте монітор під себе: змінюйте нахил та висоту, щоб грати з максимальним комфортом. Зручність — ключ до повного занурення та впевнених перемог.
![Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628] Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628]](/content/images/26/390x390l80mc0/41272253755495.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628] Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628]](/content/images/26/390x390l80mc0/50823326092331.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628] Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628]](/content/images/26/390x390l80mc0/15147817225789.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628] Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628]](/content/images/26/390x390l80mc0/86646431580186.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628] Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628]](/content/images/26/390x390l80mc0/76336538996332.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628] Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628]](/content/images/26/390x390l80mc0/99653210040298.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628] Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628]](/content/images/26/390x390l80mc0/64306796625170.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628] Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628]](/content/images/26/390x390l80mc0/27113044447775.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628] Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628]](/content/images/26/390x390l80mc0/99920429366324.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628] Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628]](/content/images/26/390x390l80mc0/12126330085985.jpg)
![Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628] Монітор SAMSUNG (LS49FG916EIXUA) [305628]](/content/images/26/390x390l80mc0/19895951200139.jpg)