|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | для дому та офісу |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, VGA |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага без упаковки | 2.73 |
| Вага в упаковці | 4 |
| Вага, кг | 2.73 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання, Вт | 30 |
| Клас енергоефективності | E |
| Комплектація: Кабель | Power adapter, HDMI |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Об'єм брутто | 0.0336 |
| Особливості монітору | 99% sRGB, 6-bit+FRC, Безрамковий екран, Low Dimming, VisionCare 1.0 |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | Бюджет |
| Технології | BlueLight Shield, Flicker-Less, Adaptive Sync |
| Розміри, см | 54 х 40 х 20 |
| Посилання на специфікацію | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2073369/fiches?language=EN |
| VGA, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Колірний обхват | 72.00 |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 1 |
| Входи | VGA, HDMI |
| HDMI | 1 шт |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 2.73 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 539х401х202 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Acer 23.8" EK241YEbi IPS Black 120Hz (UM.QE1EE.G01)
Немає в наявності
Код товару: 614078
3 512 грн
3 515 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Acer EK241YEbi — це 23.8-дюймовий IPS-монітор з частотою оновлення 120 Гц, часом відгуку 1 мс (VRB) та підтримкою технології AMD FreeSync. Роздільна здатність Full HD та широкі кути огляду 178° забезпечують чітке та яскраве зображення. Монітор оснащений HDMI та VGA портами, підтримує кріплення VESA 100x100 мм. Технології BlueLightShield та Flickerless зменшують навантаження на очі під час тривалої роботи.