|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | EB321HQAbi |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | VGA, HDMI |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 Вт |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 55 Вт |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 200:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор ACER EB321HQAbi (UM.JE1EE.A05)
Немає в наявності
Код товару: 302406
7 391 грн
7 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор Acer EB321HQ виконаний у новому, цікавому дизайні на основі технології IPS пропонує повне покриття sRGB, широкі кути огляду та точне передавання кольору. Численні функції, застосовані під час виробництві пропонованої моделі з успіхом можуть бути використані програмістами, графічними дизайнерами, геймерами й іншими просунутими мультимедіа-користувачами.
Можливість нахилу під кутом від -5° до 15° дає змогу легко підібрати зручний і комфортний кут перегляду. На моніторах Acer ви можете дивитися фільми, працювати або грати з високою роздільною здатністю й реалістичним передаванням кольору.
Монітори з IPS-матрицею забезпечують точне передавання кольору та кут огляду до 178°. Технологія Acer ComfyView знижує кількість відображень, для комфортного перегляду при різних налаштуваннях. Система керування зображенням Acer Adaptive Contrast Management (ACM) підвищує загальну якість картинки, динамічно оптимізуючи яскравість і контрастність.
Можливість нахилу під кутом від -5° до 15° дає змогу легко підібрати зручний і комфортний кут перегляду. На моніторах Acer ви можете дивитися фільми, працювати або грати з високою роздільною здатністю й реалістичним передаванням кольору.
Монітори з IPS-матрицею забезпечують точне передавання кольору та кут огляду до 178°. Технологія Acer ComfyView знижує кількість відображень, для комфортного перегляду при різних налаштуваннях. Система керування зображенням Acer Adaptive Contrast Management (ACM) підвищує загальну якість картинки, динамічно оптимізуючи яскравість і контрастність.