|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | XV320QUM3BMIIPHX |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178º |
| Кут огляду горизонтальний | 178º |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 8.10 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Регулювання по висоті, Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Екологічний стандарт | MPRII |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 43 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Dimming, VisionCare 2.0, TUV Eyesafe Certificate 2.0, Безрамковий екран, 8bit, Color gamut : DCI-P3: 95% |
| Серія | Геймерський |
| Технології | F-Sync Premium, Ultra Low Latency, HDR Ready (HDR 10), BlueLight Shield Pro, Flicker-Less |
| Розміри, см | 72 х 59 х 27 |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка |
| Енергоспоживання | 43 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монiтор 31.5" Acer XV320QUM3bmiiphx Black (UM.JX0EE.303)
Немає в наявності
Код товару: 202587
13 734 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 31.5" Acer XV320QUM3bmiiphx (UM.JX0EE.303) Black