|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | CL25FFA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 24.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | VGA, HDMI |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 18 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , VGA |
| Розширена колірна гамма | 82% DCI-P3, 103% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс |
Новий відгук або коментар
Монітор ASROCK (CL25FFA)
Немає в наявності
Код товару: 304627
3 550 грн
3 649 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ігрові можливості
Оновіть свій досвід завдяки частоті оновлення 120 Гц — удвічі швидшій за стандартні екрани. Отримуйте надплавний рух і миттєву реакцію, які недосяжні для звичайних дисплеїв.
Панель
Занурюйтесь у світ ігор із монітором у роздільній здатності Full HD. Чіткі деталі та кристально чисте зображення роблять ігровий процес максимально реалістичним. Технологія IPS гарантує яскраві кольори й точне відтворення кожного пікселя, забезпечуючи глибоке занурення в гру.
Підключення
Монітор оснащений портами HDMI та VGA, що дозволяє легко під’єднати як сучасні пристрої, так і обладнання попередніх поколінь — удома чи в офісі.
Ергономічний дизайн
Модель Challenger має зручну підставку з можливістю регулювання нахилу, тож ви завжди зможете підібрати комфортний кут огляду.
Оновіть свій досвід завдяки частоті оновлення 120 Гц — удвічі швидшій за стандартні екрани. Отримуйте надплавний рух і миттєву реакцію, які недосяжні для звичайних дисплеїв.
Панель
Занурюйтесь у світ ігор із монітором у роздільній здатності Full HD. Чіткі деталі та кристально чисте зображення роблять ігровий процес максимально реалістичним. Технологія IPS гарантує яскраві кольори й точне відтворення кожного пікселя, забезпечуючи глибоке занурення в гру.
Підключення
Монітор оснащений портами HDMI та VGA, що дозволяє легко під’єднати як сучасні пристрої, так і обладнання попередніх поколінь — удома чи в офісі.
Ергономічний дизайн
Модель Challenger має зручну підставку з можливістю регулювання нахилу, тож ви завжди зможете підібрати комфортний кут огляду.
![Монітор ASROCK (CL25FFA) [304627] Монітор ASROCK (CL25FFA) [304627]](/content/images/39/390x390l80mc0/36452947549337.jpg)
![Монітор ASROCK (CL25FFA) [304627] Монітор ASROCK (CL25FFA) [304627]](/content/images/39/390x390l80mc0/24448320495020.jpg)
![Монітор ASROCK (CL25FFA) [304627] Монітор ASROCK (CL25FFA) [304627]](/content/images/39/390x390l80mc0/85968864252527.jpg)
![Монітор ASROCK (CL25FFA) [304627] Монітор ASROCK (CL25FFA) [304627]](/content/images/39/390x390l80mc0/37289372881445.jpg)
![Монітор ASROCK (CL25FFA) [304627] Монітор ASROCK (CL25FFA) [304627]](/content/images/39/390x390l80mc0/74359105827027.jpg)
![Монітор ASROCK (CL25FFA) [304627] Монітор ASROCK (CL25FFA) [304627]](/content/images/39/390x390l80mc0/19979218308523.jpg)