|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | PG27FFT1A |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 450 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Підтримка HDR, AMD FreeSync, Безрамковий екран |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Поворотна підставка |
| Енергоспоживання | 42 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 123% sRGB, 10 bits (8 bits + FRC), 94% DCI-P3 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.5 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 7.15 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Поворот монітора (Swivel) | -20° ~ +20° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel). регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 613 x 368 x 53 мм |
| Розміри з підставкою | 613 x 435 x 193 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 42 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | 94% DCI-P3. Flicker Free. Low Blue Light. sRGB 123% |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий. Широкоформатний. Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
Новий відгук або коментар
Монітор ASROCK (PG27FFT1A)
Немає в наявності
Код товару: 301260
5 488 грн
5 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
27-дюймовий FHD IPS дисплей
Пориньте у світ ігор з ігровим монітором з роздільною здатністю FHD. Досліджуйте насичені деталями віртуальні світи та насолоджуйтеся кришталево чітким зображенням, яке підсилює кожен момент гри. Завдяки IPS-панелі кожен піксель оживає, занурюючи вас у тонку й витончену графіку.
Частота оновлення 180 Гц
Отримайте неймовірну плавність зображення та динамічну продуктивність завдяки високій частоті оновлення 180 Гц. Забудьте про затримки та розмиття — кожен рух передається максимально чітко, тож ви миттєво реагуєте на дії на екрані. Отримайте перевагу у динамічних іграх!
Підключення
Порт DisplayPort 1.2 підтримує частоту оновлення до 180 Гц. Два додаткові порти HDMI 2.0 дозволяють під’єднувати другий дисплей або сумісні ігрові консолі. Вбудовані стереодинаміки та вихід на навушники 3.5 мм забезпечують комфортне ігрове звучання.
Ергономічний дизайн
Монітор Phantom Gaming оснащено ергономічною підставкою з можливістю регулювання повороту, нахилу та висоти, що дозволяє легко налаштувати комфортне положення для максимальної зручності під час гри.
Пориньте у світ ігор з ігровим монітором з роздільною здатністю FHD. Досліджуйте насичені деталями віртуальні світи та насолоджуйтеся кришталево чітким зображенням, яке підсилює кожен момент гри. Завдяки IPS-панелі кожен піксель оживає, занурюючи вас у тонку й витончену графіку.
Частота оновлення 180 Гц
Отримайте неймовірну плавність зображення та динамічну продуктивність завдяки високій частоті оновлення 180 Гц. Забудьте про затримки та розмиття — кожен рух передається максимально чітко, тож ви миттєво реагуєте на дії на екрані. Отримайте перевагу у динамічних іграх!
Підключення
Порт DisplayPort 1.2 підтримує частоту оновлення до 180 Гц. Два додаткові порти HDMI 2.0 дозволяють під’єднувати другий дисплей або сумісні ігрові консолі. Вбудовані стереодинаміки та вихід на навушники 3.5 мм забезпечують комфортне ігрове звучання.
Ергономічний дизайн
Монітор Phantom Gaming оснащено ергономічною підставкою з можливістю регулювання повороту, нахилу та висоти, що дозволяє легко налаштувати комфортне положення для максимальної зручності під час гри.
![Монітор ASROCK (PG27FFT1A) [301260] Монітор ASROCK (PG27FFT1A) [301260]](/content/images/6/390x390l80mc0/98089900920265.png)
![Монітор ASROCK (PG27FFT1A) [301260] Монітор ASROCK (PG27FFT1A) [301260]](/content/images/6/390x390l80mc0/15882166400844.png)
![Монітор ASROCK (PG27FFT1A) [301260] Монітор ASROCK (PG27FFT1A) [301260]](/content/images/6/390x390l80mc0/29717292338062.png)
![Монітор ASROCK (PG27FFT1A) [301260] Монітор ASROCK (PG27FFT1A) [301260]](/content/images/6/390x390l80mc0/11433925725802.png)
![Монітор ASROCK (PG27FFT1A) [301260] Монітор ASROCK (PG27FFT1A) [301260]](/content/images/6/390x390l80mc0/14630004837392.png)
![Монітор ASROCK (PG27FFT1A) [301260] Монітор ASROCK (PG27FFT1A) [301260]](/content/images/6/390x390l80mc0/27421780584042.png)