|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | PG27QFT2A |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm), Wi-Fi |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Підтримка HDR, AMD FreeSync, вбудований Wi-Fi |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 2 x 2 |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3, 99% sRGB, 10 bits (8 bits + FRC) |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор ASROCK (PG27QFT2A)
Немає в наявності
Код товару: 305890
8 102 грн
8 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
27-дюймовий QHD IPS-дисплей
Пориньте у деталізований світ ігор завдяки роздільній здатності QHD. Зображення виглядає різким, насиченим і реалістичним, а IPS-матриця забезпечує природні кольори та чіткість кожного пікселя — для повного ефекту занурення.
Унікальний дизайн
Монітор Phantom Gaming оснащено вбудованою Wi-Fi антеною, яку не перекриває стіл. Просто під’єднайте антену до ПК та насолоджуйтеся стабільним з’єднанням без лагів — саме тим, що потрібно для онлайн-ігор.
Підключення
DisplayPort 1.4 підтримує частоту оновлення до 180 Гц. Також доступні два порти HDMI 2.0 для підключення додаткових дисплеїв або консолей. Два вбудовані динаміки та аудіовихід 3,5 мм забезпечують ще більше зручності для геймерів.
Ергономічна конструкція
Монітор має продуману ергономічну підставку з регулюванням висоти, нахилу та повороту. Це дозволяє легко налаштувати комфортне положення для гри, роботи чи перегляду контенту.
Пориньте у деталізований світ ігор завдяки роздільній здатності QHD. Зображення виглядає різким, насиченим і реалістичним, а IPS-матриця забезпечує природні кольори та чіткість кожного пікселя — для повного ефекту занурення.
Унікальний дизайн
Монітор Phantom Gaming оснащено вбудованою Wi-Fi антеною, яку не перекриває стіл. Просто під’єднайте антену до ПК та насолоджуйтеся стабільним з’єднанням без лагів — саме тим, що потрібно для онлайн-ігор.
Підключення
DisplayPort 1.4 підтримує частоту оновлення до 180 Гц. Також доступні два порти HDMI 2.0 для підключення додаткових дисплеїв або консолей. Два вбудовані динаміки та аудіовихід 3,5 мм забезпечують ще більше зручності для геймерів.
Ергономічна конструкція
Монітор має продуману ергономічну підставку з регулюванням висоти, нахилу та повороту. Це дозволяє легко налаштувати комфортне положення для гри, роботи чи перегляду контенту.
![Монітор ASROCK (PG27QFT2A) [305890] Монітор ASROCK (PG27QFT2A) [305890]](/content/images/4/390x390l80mc0/20118936980567.jpg)
![Монітор ASROCK (PG27QFT2A) [305890] Монітор ASROCK (PG27QFT2A) [305890]](/content/images/4/390x390l80mc0/94964702437762.png)
![Монітор ASROCK (PG27QFT2A) [305890] Монітор ASROCK (PG27QFT2A) [305890]](/content/images/4/390x390l80mc0/74412476038090.png)
![Монітор ASROCK (PG27QFT2A) [305890] Монітор ASROCK (PG27QFT2A) [305890]](/content/images/4/390x390l80mc0/23752452528161.png)
![Монітор ASROCK (PG27QFT2A) [305890] Монітор ASROCK (PG27QFT2A) [305890]](/content/images/4/390x390l80mc0/95602856122083.png)
![Монітор ASROCK (PG27QFT2A) [305890] Монітор ASROCK (PG27QFT2A) [305890]](/content/images/4/390x390l80mc0/70206316940285.png)