|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний, сріблястий |
|---|---|
| Призначення | для дому та офісу |
| Ігрові технології | немає |
| Модель | PA248CRV |
| Формат екрану | 16:10 |
| Діагональ екрану | 24.1" |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 1 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Глянцеве |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, 2xDisplayPort |
| Порти USB | USB-С, USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 5.90 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Розмір пікселя | 0.27 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Trace Free Technology, Low Blue Light, Color Temperature Selection, Adaptive Sync, HDR (High Dynamic Range) HDR10, HDCP , Color Accuracy, ProArt Palette, Flicker-Free, ProArt Chroma Tune, QuickFit Plus |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | Energy Star, EPEAT Gold, TCO Certified, Calman Verified, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light (Hardware Solution), VESA MediaSync Display |
| DisplayPort, шт. | 2 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Енергоспоживання | 12,35 |
| Колірний обхват | 100.00 |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Поворотний екран | Так |
| Потужність вбудованних колонок | 2x2 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Входи | HDMI(v1.4), Earphone Jack, USB-C x 1 (DP Alt Mode), DisplayPort 1.4 x 2 (Daisy Chain), USB Hub : 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, USB-C Power Delivery |
| HDMI | 2 шт |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 12.35 Вт |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Вага | 5.9 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 531.69х399.2-529.2х190.37 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Asus 24.1" ProArt PA248CRV 2xHDMI, 2xDP, USB-C, 3xUSB, MM, IPS, 1920x1200, 16:10, 75Hz, DCI-P3 97%, Pivot (90LM05K0-B01K70)
Немає в наявності
Код товару: 100832
17 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ProArt Display PA248CRV – це 24,1-дюймовий WUXGA-монітор із співвідношенням сторін 16:10, розроблений для професійних відеоредакторів. Цей дисплей Calman Verified має широку гаму кольорів з охопленням 97% DCI-P3 і попередньо відкалібрований на заводі до Delta E < 2 для виняткової точності кольору. Для додаткової зручності вбудований порт USB-C пропонує підтримку DisplayPort, надшвидку передачу даних та подачу живлення потужністю 96 Вт по одному кабелю.