|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | для ігор |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Вага, кг | 4.60 |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Flicker free, GamePlus, Trace Free Technology, Low Blue Light, GameVisual, Adaptive Sync, GameFast Input technology, Shadow Boost, Display Widget, ELMB SYNC, HDCP , VRR Technology |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TÜV Flicker-free, VESA AdaptiveSync Display 180Hz, AMD FreeSync Premium, G-SYNC, TÜV Low Blue Light, FSC MIX |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Trace Free | Так |
| Безрамковий екран | Так |
| Вибір температури кольору | 4 режими |
| Вигнутий екран | Ні |
| Габарити | 615x453x193 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Колірний обхват | 99.00 |
| Комплектація | Гарантійний талон, Кабель DisplayPort, Шнур живлення, Інструкція |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Область перегляду (HxV) | 597.6x336.15 |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| Підтримка HDCP | Так |
| HDMI, шт. | 2 |
| Споживана потужність | 18.00 |
| Входи | Вихід на навушники, DisplayPort 1.2, 2 x HDMI (v2.0) |
| HDMI | 2 шт |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 4.6 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 615х453х194 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Asus 27" VG279Q3A IPS Black (90LM0990-B01170)
Немає в наявності
Код товару: 612853
7 234 грн
7 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
27-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) і високою частотою оновлення (180 Гц), призначений для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів. Технологія мінімізації розмиття ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync), що може бути активована одночасно з адаптивною синхронізацією. Сертифікації FreeSync Premium і G-Sync Compatible: висока якість зображення за рахунок змінної частоти оновлення екрана (активовано за замовчуванням). Технологія Shadow Boost покращує відображення темних фрагментів ігрових сцен, не впливаючи на світлі.