|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | VG279Q3R |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Вага, кг | 4.30 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, AMD FreeSync, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Розмір пікселя | 0.31 |
| Технології | GamePlus, Trace Free Technology, Low Blue Light, GameVisual, GameFast Input technology, Shadow Boost, HDCP , VRR Technology, DisplayWidget Center, Надзвичайно низьке розмиття в русі, Вибір температури кольору |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | AMD FreeSync, TÜV Flicker-free, VESA AdaptiveSync Display 180Hz, TÜV Low Blue Light, FSC MIX |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Енергоспоживання | 21 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Колірний обхват | 100.00 |
| Комплектація | Гарантійний талон, Кабель DisplayPort, Блок живлення, Шнур живлення, короткий посібник |
| Кут нахилу | від -5 до +22° |
| Потужність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB |
| Споживана потужність | 21.00 |
| Входи | DisplayPort 1.2 x 1, HDMI(v2.0) x 2, Роз’єм для навушників |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор ASUS VG279Q3R (90LM0AD1-B01E70)
Немає в наявності
Код товару: 304559
9 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TUF Gaming VG279Q3R – ігровий монітор для плавного та чіткого зображення
TUF Gaming VG279Q3R – це 27-дюймовий ігровий монітор із панеллю Fast IPS, роздільною здатністю Full HD і частотою оновлення 180 Гц. Завдяки поєднанню технологій ASUS Extreme Low Motion Blur та AMD FreeSync™ зображення відтворюється максимально плавно. Крім того, монітор охоплює 100% колірного простору sRGB, забезпечуючи яскраві та контрастні кольори.
Частота оновлення 180 Гц і час відгуку 1 мс (GTG)
Висока частота оновлення 180 Гц гарантує неймовірну плавність навіть у найдинамічніших іграх – від шутерів до перегонів. Завдяки швидкому часу відгуку 1 мс (GTG) монітор забезпечує миттєву реакцію на події на екрані, що дає конкурентну перевагу у грі.
Adaptive Sync для максимальної чіткості
Щоб усунути розриви кадрів і забезпечити плавний геймплей, монітор підтримує адаптивну синхронізацію та сумісний із технологіями AMD FreeSync і VESA AdaptiveSync.
Extreme Low Motion Blur – мінімізація розмиття
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) покращує чіткість рухомих об'єктів у динамічних сценах, мінімізуючи ефект розмиття. Час відгуку 1 мс (GTG) гарантує ще більш точне відображення деталей під час швидких ігрових моментів.
Variable Overdrive – адаптивне налаштування зображення
ASUS Variable Overdrive автоматично підлаштовує параметри Overdrive відповідно до зміни частоти кадрів, забезпечуючи оптимальну якість зображення у будь-якій грі. Ви також можете самостійно вибрати бажаний рівень ефекту.
Інтуїтивне керування налаштуваннями
Оновлений інтерфейс програмного забезпечення DisplayWidget Center дозволяє швидко змінювати параметри монітора за допомогою миші, без необхідності відкривати екранне меню.
Широкий вибір інтерфейсів
Монітор оснащений різноманітними портами для підключення – двома HDMI 2.0 і DisplayPort™ 1.2, що забезпечує зручність у використанні з різними пристроями.
TUF Gaming VG279Q3R – це 27-дюймовий ігровий монітор із панеллю Fast IPS, роздільною здатністю Full HD і частотою оновлення 180 Гц. Завдяки поєднанню технологій ASUS Extreme Low Motion Blur та AMD FreeSync™ зображення відтворюється максимально плавно. Крім того, монітор охоплює 100% колірного простору sRGB, забезпечуючи яскраві та контрастні кольори.
Частота оновлення 180 Гц і час відгуку 1 мс (GTG)
Висока частота оновлення 180 Гц гарантує неймовірну плавність навіть у найдинамічніших іграх – від шутерів до перегонів. Завдяки швидкому часу відгуку 1 мс (GTG) монітор забезпечує миттєву реакцію на події на екрані, що дає конкурентну перевагу у грі.
Adaptive Sync для максимальної чіткості
Щоб усунути розриви кадрів і забезпечити плавний геймплей, монітор підтримує адаптивну синхронізацію та сумісний із технологіями AMD FreeSync і VESA AdaptiveSync.
Extreme Low Motion Blur – мінімізація розмиття
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) покращує чіткість рухомих об'єктів у динамічних сценах, мінімізуючи ефект розмиття. Час відгуку 1 мс (GTG) гарантує ще більш точне відображення деталей під час швидких ігрових моментів.
Variable Overdrive – адаптивне налаштування зображення
ASUS Variable Overdrive автоматично підлаштовує параметри Overdrive відповідно до зміни частоти кадрів, забезпечуючи оптимальну якість зображення у будь-якій грі. Ви також можете самостійно вибрати бажаний рівень ефекту.
Інтуїтивне керування налаштуваннями
Оновлений інтерфейс програмного забезпечення DisplayWidget Center дозволяє швидко змінювати параметри монітора за допомогою миші, без необхідності відкривати екранне меню.
Широкий вибір інтерфейсів
Монітор оснащений різноманітними портами для підключення – двома HDMI 2.0 і DisplayPort™ 1.2, що забезпечує зручність у використанні з різними пристроями.