|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Модель | VG27AQML5A |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 300 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, USB Type-C, Mini-Jack (3.5 mm), USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 5.80 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Підтримка HDR, Flicker Free, AMD FreeSync, Adaptive Sync, NVidia G-Sync, Безрамковий екран, Low Blue Light |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Розмір пікселя | 0.23 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Flicker free, GamePlus, Low Blue Light, GameVisual, Adaptive Sync, GameFast Input technology, ELMB SYNC, Dynamic shadow boost, HDCP , DisplayWidget Center, HDR10, Надзвичайно низьке розмиття в русі, AI Visual, Dynamic Crosshair |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TÜV Flicker-free, AMD FreeSync Premium, G-SYNC Compatible, TÜV Low Blue Light, VESA AdaptiveSync Display 300Hz |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Глибина кольору | 1073.7 |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Енергоспоживання | 33 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Колірний обхват | 95.00 |
| Кут нахилу | від -5 до +20° |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| Регулювання по висоті, кут | 130 |
| Розширена колірна гамма | 10 bit true, 95% DCI-P3 |
| HDMI, шт. | 2 |
| Споживана потужність | 33.00 |
| Входи | Роз’єм для навушників, DisplayPort 1.4 1 x (HBR3), HDMI(v2.1) x 2, USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (Service Port) |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 33 Вт |
| Час реакції матриці | 0.3 мс |
| Вага | 3.6 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 615x367x54 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQML5A IPS Black 300Hz (90LM0BG0-B02971)
Немає в наявності
Код товару: 614629
15 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості 27-дюймовий монітор для динамічних ігор, оснащений панеллю Fast IPS із частотою оновлення 300 Гц і роздільною здатністю QHD (2560 x 1440). Технологія ASUS Fast IPS, що забезпечує час відгуку лише 0,3 мс (мін.) для чіткого зображення за високої частоти кадрів. Сертифікація FreeSync Premium і G-Sync Compatible: висока якість зображення без ефекту розриву кадру. Технологія мінімізації розмиття ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC), яка може бути активована одночасно з адаптивною синхронізацією. Підтримка технології HDR (High Dynamic Range) із сертифікацією DisplayHDR 400, а також формату HDR10, означає чудову контрастність. Програмне забезпечення DisplayWidget Center для легкого налаштовувати параметрів монітора. Технологія TUF Gaming AI для покращення ігрових можливостей користувачів на основі штучного інтелекту.