|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | для ігор |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | VA |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 280 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Вага, кг | 4.90 |
| Особливості монітору | Anti-theft stand lock slot - Kensington |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Розмір пікселя | 0.31 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Trace Free Technology, Low Blue Light, GameVisual, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input technology, Shadow Boost, ASUS GamePlus, HDCP , VRR Technology, DisplayWidget Center |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TÜV Flicker-free, AMD FreeSync Premium, TÜV Low Blue Light, FSC MIX, VESA AdaptiveSync Display 280Hz |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вибір температури кольору | 4 режими |
| Вигнутий екран | Так |
| Габарити | 610 x 456 x 193 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Колірний обхват | 90.00 |
| Комплектація | Гарантійний талон, Кабель DisplayPort, Шнур живлення, короткий посібник |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Область перегляду (HxV) | 597,888 х 336,312 |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Входи | DisplayPort 1.2 x 1, HDMI(v2.0) x 2, Роз’єм для навушників |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 4 000:1 |
| Контрастність статична | 4 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 23 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 4.9 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 610x456x193 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27VQM1B VA Black Curved 280Hz (90LM0A81-B01170)
Немає в наявності
Код товару: 619380
9 673 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Частота оновлення 280 гц, час відгуку 1 мс Монітор TUF Gaming VG27VQM1B наділений 27-дюймовим екраном із роздільною здатністю FHD (1920 х 1080) і вигнутою поверхнею (кривина 1500R), тому кожна його точка знаходиться на приблизно однаковій відстані від очей користувача. Відмінною особливістю монітора є підвищена частота оновлення екрана – 280 Гц, за рахунок чого поліпшується плавність відображення динамічних сцен в іграх: від шутерів до гоночних симуляторів. Висока частота оновлення дозволяє грати з найвищими налаштуваннями якості та дозволяє миттєво реагувати на те, що відображається на екрані. Adaptive Sync Технологія AMD FreeSync Premium працює в режимі виведення зображення через порти DisplayPort та HDMI для усунення неприємного ефекту розриву кадру та зменшення затримки відображення. Extreme Low Motion Blur (ELMB) Технологія мінімізації розмиття зображення ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) дає змогу монітору видавати більш чітке зображення під час показу динамічних ігрових сцен, при цьому час відгуку становить 1 мс (GTG). Вона дає змогу монітору видавати більш чітке зображення під час показу динамічних ігрових сцен. Variable Overdrive Вбудована технологія ASUS Variable Overdrive дає змогу динамічно налаштовувати параметри Overdrive відповідно до зміни частоти кадрів, щоб оптимізувати зображення в будь-якій грі. Виберіть, наскільки сильний ефект ви бажаєте отримати, а потім дозвольте монітору це зробити. Інтуїтивне керування Програмне забезпечення DisplayWidget Center отримало новий інтерфейс, що дозволяє користувачам легко змінювати налаштування монітора за допомогою миші, тож немає необхідності відкривати екранне меню. Різні варіанти підключення Монітор пропонує широкий набір інтерфейсів для підключення до джерела сигналу, зокрема два порти HDMI 2.0, та DisplayPort 1.2.