|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | для ігор |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | VA |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Вага, кг | 4.90 |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Розмір пікселя | 0.23 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | GamePlus, Trace Free Technology, Low Blue Light, GameVisual, GameFast Input technology, Shadow Boost, HDCP , VRR Technology, DisplayWidget Center, Надзвичайно низьке розмиття в русі, Вибір температури кольору |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | AMD FreeSync, TÜV Flicker-free, VESA AdaptiveSync Display 180Hz, TÜV Low Blue Light, FSC MIX |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Ні |
| Вигнутий екран | Так |
| Габарити | 610 x 456 x 193 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Колірний обхват | 125.00 |
| Комплектація | Гарантійний талон, Кабель DisplayPort, Шнур живлення, короткий посібник |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Область перегляду (HxV) | 596.736 x 335.664 |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Споживана потужність | 23.00 |
| Входи | HDMI(v2.0) x 2, Роз’єм для навушників, DisplayPort 1.4 x 1 (HBR2) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 5 000:1 |
| Контрастність статична | 5 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 23 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 4.9 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 610x456x193 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27WQ3B VA Black Curved 180Hz (90LM0AQ1-B01170)
Немає в наявності
Код товару: 611687
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TUF Gaming VG27WQ3B - це 27-дюймовий ігровий монітор з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440), вигнутою (1500R) панеллю, надвисокою частотою оновлення (180 Гц) та низьким часом відгуку (0,5 мс, GTG). Він підтримує ексклюзивну технологію Extreme Low Motion Blur та технологію адаптивної синхронізації AMD FreeSync, які покращують якість зображення у динамічних ігрових сценах. Крім того, він відтворює 90% колірної гами DCI-P3, що означає чудову контрастність та реалістичні кольори. Частота поновлення 180 Гц, час відгуку 0,5 мс (GTG) Монітор TUF Gaming VG27WQ3B наділений екраном із вигнутою поверхнею (кривизна 1500R), тому кожна його точка знаходиться приблизно однаковій відстані від очей користувача. Відмінною особливістю монітора є підвищена частота оновлення екрану – 180 Гц, за рахунок чого покращується плавність відображення динамічних сцен в іграх: від шутерів до гоночних симуляторів. Висока частота оновлення дозволяє грати з найвищими параметрами якості та дозволяє миттєво реагувати на те, що відображається на екрані. Adaptive Sync Технологія AMD FreeSync працює в режимі виведення зображення через порти DisplayPort та HDMI для усунення неприємного ефекту розриву кадру та зменшення затримки відображення. Розширений динамічний діапазон Новий монітор з технологією HDR забезпечує більш живі кольори та високий рівень контрастності порівняно з традиційними моніторами. Extreme Low Motion Blur Технологія мінімізації розмиття зображення ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) дозволяє монітору видавати чіткіше зображення при показі динамічних ігрових сцен, при цьому час відгуку становить 0,5 мс (GTG). Variable Overdrive Вбудована технологія ASUS Variable Overdrive дозволяє динамічно налаштовувати параметри Overdrive відповідно до зміни частоти кадрів, щоб оптимізувати зображення у будь-якій грі. Виберіть, наскільки сильний ефект ви хочете отримати, а потім дозвольте монітору зробити це. Інтуїтивне керування Програмне забезпечення DisplayWidget Center отримало новий інтерфейс, що дозволяє користувачам легко змінювати налаштування монітора за допомогою миші, тому немає потреби відкривати екранне меню. Shadow Boost Завдяки технології Shadow Boost покращується відображення темних фрагментів ігрових сцен, при цьому світлі області залишаються без істотних змін. Це дозволить швидше помітити ворога, що причаївся в тіні. GamePlus Ексклюзивна технологія GamePlus реалізує за допомогою окремої кнопки зручні функції для шанувальників комп'ютерних ігор. Розроблені із залученням професійних геймерів, ці функції дозволяють гравцям якнайкраще використовувати свої ігрові навички та вдосконалювати їх. GameVisual Ексклюзивна технологія ASUS GameVisual дозволяє швидко налаштовувати монітор відповідно до поточних завдань та умов, щоб отримати максимально якісне зображення. Усього доступно сім режимів налаштування. Між режимами можна легко перемикатися натисканням на виділену для цього кнопку. Гонки Мінімізація затримки відтворення для автосимуляторів та динамічних ігор. Moba Колір елементів інтерфейсу гри стає насиченішим, щоб користувачеві було зручніше стежити за подіями. Кіно Цей режим є оптимальним для перегляду фільмів. Стратегії Чітке зображення з яскравими та соковитими кольорами для ігор стратегічних та рольових жанрів. FPS Збільшена контрастність дозволяє помітити ворога у темних сценах. RGB Ідеальні налаштування для перегляду фотографій та веб-сайтів із графічним контентом. Пейзажний У режимі пейзажу змінюються параметри яскравості та контрастності. Оптимізація яскравості та контрастності, а також насиченості деяких кольорів (зокрема, блакитного та зеленого). Мінімізація мерехтіння екрану Для зменшення ймовірності появи неприємних симптомів, пов'язаних із втомою очей, фахівці ASUS розробили технологію Flicker-Free, яка зменшує мерехтіння екрану. Фільтрування синього світла У моніторах ASUS реалізується функція фільтрації синього світла, що може шкідливо впливати на зір. Ступінь фільтрації задається користувачем у екранному меню. Різні варіанти підключення Монітор пропонує широкий набір інтерфейсів для підключення до джерела сигналу, зокрема два порти HDMI 2.0 та DisplayPort 1.2. Ергономічний дизайн Підставка дозволяє зручно налаштовувати кут нахилу в межах від +23˚ до -5˚. Також підтримується монтаж на стіні за допомогою VESA-сумісних кронштейнів. Екологічна упаковка Компанія ASUS дотримується принципів екологічної відповідальності, тому цей монітор поставляється в упаковці, виготовленій із 100% переробленого картону, що дозволяє мінімізувати відходи та сприяє стійкому розвитку.