|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Модель | VY279HGR |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | VGA, HDMI |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 4.05 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | GamePlus, Trace Free Technology, Low Blue Light, QuickFit, GameFast Input technology, Shadow Boost, HDCP , SPLENDID Technology, Eye Care Plus, VRR Technology, Синхронізація руху |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | EPEAT Silver, TUV Flicker-free, TCO Certified, TÜV Low Blue Light |
| VGA, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вибір температури кольору | 4 режими |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Габарити | 612 x 435 x 202 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Енергоспоживання | 21 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Комплектація | Кабель HDMI, Гарантійний талон, Шнур живлення, L-подібна викрутка, короткий посібник |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Низьке синє світло | Так |
| Область перегляду (HxV) | 597,888 x 336,312 |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Підтримка HDCP | Так |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 21.00 |
| Входи | VGA, Earphone Jack, 1x HDMI™ (1.4) |
| HDMI | 1 шт |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 4.05 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 612x435x202 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Asus 27" VY279HGR IPS Black 120Hz (90LM06D3-B01A70)
Немає в наявності
Код товару: 615078
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості: 27-дюймова FHD IPS-панель з частотою оновлення 120 Гц (OC) для плавного перегляду відео та звичайного ігрового процесу Технологія SmoothMotion та MPRT 1 мс усувають трасування та забезпечують чітке та ясне відтворення відео та щоденне використання. Адаптивна синхронізація забезпечує плавне, без артефактів зображення за будь-якої частоти кадрів Фірмова тривала антибактеріальна обробка пригнічує зростання бактерій та грибків на лицьових панелях монітора та гарячих клавішах. Технологія Eye Care Plus включає режим Color Augmentation, що допомагає користувачам з дефіцитом кольору краще розрізняти кольори, а Rest Reminder допомагає користувачам керувати часом роботи екрану. ASUS DisplayWidget Center дозволяє користувачам легко змінювати налаштування монітора за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу