|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | White |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | VZ279HG-W |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | VGA, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 3.18 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Розмір пікселя | 0.31 |
| Технології | Trace Free Technology, Low Blue Light, Adaptive Sync, QuickFit, HDCP , SPLENDID Technology, Eye Care Plus, QuickFit Plus, Синхронізація руху, DisplayWidget Center, Вибір температури кольору, ASUS Power Sync |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | EPEAT Silver, Energy Star, TCO Certified, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, FSC MIX |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Габарити | 610 x 421 x 210 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Енергоспоживання | 25 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Колірний обхват | 99.00 |
| Комплектація | Кабель HDMI, Гарантійний талон, Шнур живлення, Короткий посібник користувача |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Споживана потужність | 25.00 |
| Входи | Роз’єм для навушників, HDMI(v1.4) x 1, VGA x 1 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71)
Немає в наявності
Код товару: 305948
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Плавність і комфорт для роботи та ігор
ASUS VZ279HG-W — це стильний ігровий монітор, у якому поєднані сучасний дизайн і турбота про комфорт ваших очей. 27-дюймова IPS-матриця з роздільною здатністю Full HD (1920 × 1080) гарантує чітке, насичене зображення та широкі кути огляду до 178°. Надтонкий корпус завтовшки від 5,5 мм надає пристрою елегантного вигляду та гармонійно доповнює будь-який робочий простір. Підтримка Adaptive-Sync і частота оновлення 120 Гц забезпечують плавне відтворення динамічних сцен у відео та іграх, а технології ASUS Eye Care з сертифікацією TÜV Rheinland зменшують мерехтіння та вплив синього світла для комфортної тривалої роботи.
Частота оновлення 120 Гц — максимум плавності
Завдяки частоті оновлення 120 Гц та підтримці Adaptive-Sync зображення на екрані виглядає максимально плавним без розривів кадру та затримок. У порівнянні зі стандартними 60 Гц, екран оновлюється вдвічі швидше, що робить ігровий процес, перегляд відео й повсякденні завдання значно комфортнішими.
Чітка та плавна ігрова графіка
Монітор ASUS VZ279HG-W має час відгуку 1 мс (MPRT) при частоті 120 Гц, що дозволяє мінімізувати розмиття та появу шлейфів за рухомими об’єктами. Це особливо важливо для динамічних ігор і екшн-сцен у фільмах. Підтримка Adaptive-Sync додатково усуває розриви зображення та зменшує затримку відображення.
ASUS GamePlus — перевага для геймерів
Для любителів ігор монітор оснащений фірмовими інструментами ASUS GamePlus, які активуються окремою кнопкою. Функції створені з урахуванням рекомендацій професійних геймерів і допомагають вдосконалювати ігрові навички та досягати кращих результатів.
DisplayWidget Center — зручне керування
Програма ASUS DisplayWidget Center дозволяє швидко змінювати налаштування монітора за допомогою миші, без необхідності користуватися екранним меню.
Надтонкий безрамковий дизайн
ASUS VZ279HG виконаний у мінімалістичному безрамковому дизайні, що робить його ідеальним вибором для багатомоніторних конфігурацій. Надзвичайно тонкий корпус із товщиною лише 5,5 мм підкреслює сучасний стиль і забезпечує максимальне занурення у візуальний контент.
Фільтрація синього світла ASUS Blue Light Filter
Функція ASUS Blue Light Filter зменшує шкідливий вплив синього світла на зір. Користувач може самостійно обрати рівень фільтрації через екранне меню, а ефективність технології підтверджена сертифікацією TÜV Rheinland.
ASUS VZ279HG-W — це стильний ігровий монітор, у якому поєднані сучасний дизайн і турбота про комфорт ваших очей. 27-дюймова IPS-матриця з роздільною здатністю Full HD (1920 × 1080) гарантує чітке, насичене зображення та широкі кути огляду до 178°. Надтонкий корпус завтовшки від 5,5 мм надає пристрою елегантного вигляду та гармонійно доповнює будь-який робочий простір. Підтримка Adaptive-Sync і частота оновлення 120 Гц забезпечують плавне відтворення динамічних сцен у відео та іграх, а технології ASUS Eye Care з сертифікацією TÜV Rheinland зменшують мерехтіння та вплив синього світла для комфортної тривалої роботи.
Частота оновлення 120 Гц — максимум плавності
Завдяки частоті оновлення 120 Гц та підтримці Adaptive-Sync зображення на екрані виглядає максимально плавним без розривів кадру та затримок. У порівнянні зі стандартними 60 Гц, екран оновлюється вдвічі швидше, що робить ігровий процес, перегляд відео й повсякденні завдання значно комфортнішими.
Чітка та плавна ігрова графіка
Монітор ASUS VZ279HG-W має час відгуку 1 мс (MPRT) при частоті 120 Гц, що дозволяє мінімізувати розмиття та появу шлейфів за рухомими об’єктами. Це особливо важливо для динамічних ігор і екшн-сцен у фільмах. Підтримка Adaptive-Sync додатково усуває розриви зображення та зменшує затримку відображення.
ASUS GamePlus — перевага для геймерів
Для любителів ігор монітор оснащений фірмовими інструментами ASUS GamePlus, які активуються окремою кнопкою. Функції створені з урахуванням рекомендацій професійних геймерів і допомагають вдосконалювати ігрові навички та досягати кращих результатів.
DisplayWidget Center — зручне керування
Програма ASUS DisplayWidget Center дозволяє швидко змінювати налаштування монітора за допомогою миші, без необхідності користуватися екранним меню.
Надтонкий безрамковий дизайн
ASUS VZ279HG виконаний у мінімалістичному безрамковому дизайні, що робить його ідеальним вибором для багатомоніторних конфігурацій. Надзвичайно тонкий корпус із товщиною лише 5,5 мм підкреслює сучасний стиль і забезпечує максимальне занурення у візуальний контент.
Фільтрація синього світла ASUS Blue Light Filter
Функція ASUS Blue Light Filter зменшує шкідливий вплив синього світла на зір. Користувач може самостійно обрати рівень фільтрації через екранне меню, а ефективність технології підтверджена сертифікацією TÜV Rheinland.
![Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948] Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948]](/content/images/48/390x390l80mc0/40095125402985.jpg)
![Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948] Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948]](/content/images/48/390x390l80mc0/50420530588923.jpg)
![Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948] Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948]](/content/images/48/390x390l80mc0/11922554509574.jpg)
![Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948] Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948]](/content/images/48/390x390l80mc0/58049039555299.jpg)
![Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948] Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948]](/content/images/48/390x390l80mc0/19636227492375.jpg)
![Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948] Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948]](/content/images/48/390x390l80mc0/42630120167338.jpg)
![Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948] Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948]](/content/images/48/390x390l80mc0/60064481076582.jpg)
![Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948] Монітор ASUS VZ279HG-W (90LM0BU2-B01A71) [305948]](/content/images/48/390x390l80mc0/70102078654187.jpg)