|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Білий |
|---|---|
| Призначення | для ігор |
| Ігрові технології | немає |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Вага, кг | 3.50 |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Розмір пікселя | 0.31 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Trace Free Technology, Low Blue Light, Color Temperature Selection, QuickFit, ASUS GamePlus, HDCP , SPLENDID Technology |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TUV Flicker-free, Low Blue Light |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Габарити | 612.3 x 433.5 x 209.8 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Кут нахилу | від -5° до + 23° |
| Область перегляду (HxV) | 597.89 x 336.31 |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 21.00 |
| Входи | HDMI(v1.4) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 3.5 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 612х434х210 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Asus 27" VZ27EHF-W HDMI, Audio, IPS, 100Hz, 1ms, AdaptiveSync, білий (90LM07B0-B02470)
Немає в наявності
Код товару: 100874
6 249 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор ASUS VZ27EHF-W Eye Care Gaming оснащений 27-дюймовою IPS-панеллю з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080), надаючи ультратонкий профіль, що має всього 6,5 мм в найтоншій точці, і живе якість зображення. Зі швидкістю оновлення екрану 100 Гц та технологією Adaptive-Sync для усунення розривів екрану та різких частот кадрів для надзвичайно плавного враження. Також він володіє технологіями Flicker-free та Low Blue Light, сертифікованими TÜV Rheinland, для забезпечення комфортного перегляду.