|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 600 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 175 Гц |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2, mini-jack 3.5 мм |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 32 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 8.9 кг |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Розміри | 728.18х459.78-539.87х279.93 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 )
Немає в наявності
Код товару: 616261
29 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Чітке та контрастне зображення. Роздільна здатність WQHD (2560 x 1440 пікселів) дозволяє цьому монітору виводити зображення з високим рівнем деталізації. Він може відобразити на 77% більше інформації, ніж стандартний 27-дюймовий монітор із роздільною здатністю Full HD. Ще однією перевагою моделі є висока контрастність, рівна 1000:1. Час відгуку – 1 мс (GtG). У цьому моніторі застосовується швидка IPS-матриця, рідкі кристали якої перемикаються в чотири рази швидше, ніж у звичайних, тому середній час відгуку, що вимірюється при перемиканні між півтонами, становить всього 1 мілісекунду. Це сприяє усуненню неприємних візуальних артефактів при відображенні рухомих об’єктів. РК-панель також забезпечує чудове колірне охоплення (96% DCI-P3), високу контрастність (1000:1) і широкі кути огляду (178°). Частота оновлення екрана – 175 Гц (OC). Монітором підтримується підвищена частота оновлення екрана, завдяки чому усувається ефект розмиття рухомих об’єктів. Результат – більш чітка картинка в будь-яких динамічних іграх, від шутерів до гоночних симуляторів. Сертифікація NVIDIA G-SYNC Compatible. Монітор має сертифікацією G-Sync Compatible. Це означає високу якість зображення за рахунок активованої за замовчуванням змінної частоти оновлення екрана при підключенні до відеокарти з графічним процесором NVIDIA серій GeForce GTX 10 і GeForce RTX 20. Широке колірне охоплення. Монітор здатний відображати 96% відтінків колірного простору DCI-P3 та 130% sRGB, а для поліпшення передачі кольору застосовується фабричне калібрування.
![Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261] Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261]](/content/images/5/390x390l80mc0/97102084330124.jpg)
![Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261] Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261]](/content/images/5/390x390l80mc0/56459181856744.jpg)
![Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261] Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261]](/content/images/5/390x390l80mc0/57361058866412.jpg)
![Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261] Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261]](/content/images/5/390x390l80mc0/39371871800332.jpg)
![Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261] Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261]](/content/images/5/390x390l80mc0/33559433425429.jpg)
![Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261] Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261]](/content/images/5/390x390l80mc0/96643694909929.jpg)
![Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261] Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz (90LM08A0-B01170 ) [616261]](/content/images/5/390x390l80mc0/92727663692694.jpg)