|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | для дому та офісу |
| Ігрові технології | немає |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 1 х HDMI. 1 х VGA |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Розмір пікселя | 0.27 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Вологість під час експлуатації | 5мс (GtG) |
| Габарити | 538.64х412.26х178.81 мм |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Поворотний екран | Так |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| D-Sub (VGA), шт. | 1 |
| HDMI, шт. | 1 |
| Входи | Один HDMI (HDCP 1.4) (підтримує до FHD 1920 x 1080 75 Гц відповідно до HDMI 1.4)Один HDMI (HDCP 1.4) (підтримує до FHD 1920 x 1080 75 Гц відповідно до HDMI 1.4), One VGA connector |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3.5 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.27 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Підсвічування | ELED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 539 x 412 x 179 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 12.8 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Тип монітора | Безрамковий. Широкоформатний. Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Вага | 3.47 кг |
| Концентратор USB | немає |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
Новий відгук або коментар
Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT)
Немає в наявності
Код товару: 1000003
4 609 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
DELL SE2425HM (210-BQZT) — це сучасний 23.8-дюймовий монітор, який поєднує високу якість зображення, плавну роботу та класичну універсальність. Завдяки IPS-матриці з Full HD роздільною здатністю (1920x1080) ви отримуєте чітку картинку з природною передачею кольорів і широкими кутами огляду — ідеально як для роботи, так і для мультимедіа. Однією з головних переваг є частота оновлення 75Гц, що забезпечує плавні переходи між кадрами — це важливо як у відео, так і в динамічних сценах при геймінгу чи перегляді потокового контенту. Час відгуку в 5 мс також сприяє комфортній роботі без розмиття чи затримок. Монітор має два інтерфейси підключення — HDMI для сучасних пристроїв та D-Sub (VGA) для сумісності зі старішими системами. Це робить його ідеальним вибором як для домашніх, так і для корпоративних користувачів. Дизайн пристрою — витончений та функціональний: тонкі рамки, антиблікове покриття, нахил екрана регулюється, що дозволяє налаштувати комфортну позицію під час тривалого використання.
![Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT) [1000003] Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT) [1000003]](/content/images/36/390x390l80mc0/17034295190965.jpg)
![Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT) [1000003] Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT) [1000003]](/content/images/36/390x390l80mc0/60585131934003.jpg)
![Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT) [1000003] Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT) [1000003]](/content/images/36/390x390l80mc0/20198921929611.jpg)
![Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT) [1000003] Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT) [1000003]](/content/images/36/390x390l80mc0/71545939590627.jpg)
![Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT) [1000003] Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT) [1000003]](/content/images/36/390x390l80mc0/76976289772016.jpg)
![Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT) [1000003] Монiтор Dell 23.8" SE2425HM IPS Black 100Hz (210-BQZT) [1000003]](/content/images/36/390x390l80mc0/75979687702926.jpg)