|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Білий, чорний |
|---|---|
| Призначення | для дому та офісу |
| Ігрові технології | немає |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 8.00 |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Вага, кг | 4.30 |
| Особливості монітору | Security lock slot, Клас енергоефективності D |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Розмір пікселя | 0.31 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Flicker free, TÜV Eye Comfort |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Вологість під час експлуатації | 10–80% |
| Габарити | 609,69 x 452,21 x 176,5 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діапазон робочих температур | 0° - 40°C |
| Колірний обхват | 99.00 |
| Комплектація | Монітор із підставкою, Адаптер живлення, Інструкція, Кришка VESA, HDMI cable, Side I/O Cover |
| Кут нахилу | від -5 до + 21° |
| Область перегляду (HxV) | 597,89 x 336,31 |
| Потужність вбудованних колонок | 2х5 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Споживана потужність | 17.00 |
| Входи | 2 x HDMI (HDCP1.4) ( Supports up to FHD 1920 x 1080 100Hz, as per specified in HDMI1.4) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 17 Вт |
| Час реакції матриці | 8 мс |
| Вага | 4.3 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 609.69х452.21х176.50 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Dell 27" S2725H IPS White 100Hz (210-BMHK)
Немає в наявності
Код товару: 614069
6 581 грн
6 855 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Яскраві візуальні ефекти. Зменште шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для точності кольору за допомогою покращеного ComfortView Plus від Dell, який отримав 4 зірки TUV Eye Comfort. Насолоджуйтеся постійним кольором і чіткістю з охопленням кольору 99% sRGB і коефіцієнтом контрастності 1500:1, а частота оновлення 100 Гц забезпечує плавніше прокручування та плавніший рух. Ваш монітор був продумано створений із використанням екологічно чистих матеріалів, зокрема 85% пластику, отриманого після споживання, і пластику із замкнутого циклу виробництва ITE, 100% переробленого алюмінію і принаймні 20% переробленого скла. Використання перероблених матеріалів допомагає зберегти природні ресурси та зменшити вплив на навколишнє середовище. Упаковка з низьким рівнем удару. Цей монітор постачається в коробці, виготовленій із 100% відновлюваного вмісту, який також підлягає переробці. Dell переходить на рішення для амортизації, яке повністю складається з волокна, яке є безпечнішим для навколишнього середовища. Використання режиму PowerNap у Dell Display Manager знижує споживання енергії до 14,8%. Цей монітор сертифіковано відповідно до ENERGY STAR 8.0 це означає, що він відповідає високим стандартам енергоефективності.