|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний, сріблястий |
|---|---|
| Призначення | для дому та офісу |
| Ігрові технології | немає |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 1 х DisplayPort. 1 х HDMI. 1 х USB Type-B. 1 х USB Type-C. 3 x USB 3.2 |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | гніздо для замка Kensington |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Так |
| Розмір пікселя | 0.21 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Mercury free, arsenic-free glass, Eye Comfort, BFR Free, PVC Free |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | ENERGY STAR 8.0 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Вологість під час експлуатації | 5мс (GtG) |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-B, 1хUSB Type-C |
| Комплектація | Монітор із підставкою, 1 кабель DisplayPort to DisplayPort 1.4, 1 x USB Type-A до Type-B |
| Кут нахилу | від -5 до + 21° |
| Поворотний екран | Так |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 15.60 |
| Входи | 1 порт DisplayPort 1.4 (HDCP1.4) (підтримка до 2560 x 1440 100 Гц), 1 порт USB-C 5 Гбіт/с, 3 порти USB 5 Гбіт/с Type-A, 1 порт HDMI (HDCP1.4) (підтримка до QHD 2560 x 1440 100 Гц TMDS, як зазначено в HDMI 2.1), 1 висхідний порт USB 5 Гбіт/с Type-B |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Підсвічування | ELED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel). поворотний екран (Pivot). регулювання нахилу. регулювання по висоті |
| Споживана потужність в робочому режимі | 15.6 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Технології поліпшення зображення | 99% sRGB. ComfortView Plus. Eye Comfort |
| Тип монітора | Безрамковий. Для програміста. Широкоформатний. Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Вага | 5.61 кг |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Розміри | 538.7х496.55х181.54 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX)
Немає в наявності
Код товару: 612374
11 745 грн
11 856 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Працюйте продуктивно з цим 23,8-дюймовим QHD-монітором із широкими можливостями підключення, сертифікованим TUV на 4 зірки за комфорт для очей.
![Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX) [612374] Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX) [612374]](/content/images/26/425x390l80mc0/98838764309195.jpg)
![Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX) [612374] Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX) [612374]](/content/images/26/390x390l80mc0/64093848388307.jpg)
![Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX) [612374] Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX) [612374]](/content/images/26/185x390l80mc0/45540400955971.jpg)
![Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX) [612374] Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX) [612374]](/content/images/26/185x390l80mc0/19449408859822.jpg)
![Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX) [612374] Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX) [612374]](/content/images/26/870x290l80mc0/30700745607922.jpg)
![Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX) [612374] Монiтор Dell 23.8" P2425D IPS Black/Silver 100Hz (210-BQMX) [612374]](/content/images/26/468x390l80mc0/66941823788807.jpg)