|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Призначення | для дому та офісу |
| Ігрові технології | немає |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 1 х HDMI. 2 x DisplayPort. 2 x USB Type-C. 3 x USB 3.2. RJ-45 |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | USB-концентратор. гніздо для замка Kensington |
| Підтримка замка Kensington | Ні |
| Регулювання по висоті | Так |
| Розмір пікселя | 0.21 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Mercury free, arsenic-free glass, HDCP , Dell Display Manager Compatibility, Remote Asset Management, Eye Comfort, sRGB, BFR Free, PVC Free |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | ENERGY STAR 8.0, TCO Certified |
| DisplayPort, шт. | 2 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Вологість під час експлуатації | 5мс (GtG) |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C, RJ45 |
| Діапазон робочих температур | 0° - 40°C |
| Колірний обхват | 99.00 |
| Комплектація | Монітор із підставкою, Кабель DisplayPort, Кабель USB-C, 1 кабель Power cable |
| Кут нахилу | від -5 до + 21° |
| Поворотний екран | Так |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Регулювання по висоті, кут | 150 |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 16.50 |
| Входи | Ethernet (RJ-45), 1 HDMI port (HDCP 1.4) (Supports up to QHD 2560 x 1440 100Hz TMDS as per specified in HDMI 2.1), 1 Display Port 1.4 (HDCP1.4)(Support up to 2560 x 1440 100Hz), 1 DisplayPort (out) port with MST (HDCP 1.4), 1 USB-C 5Gbps upstream port (Di |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.6 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.21 |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | ELED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel). поворотний екран (Pivot). регулювання нахилу. регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 539 x 497 x 50 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 16.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Wide Color Gamut |
| Тип монітора | Для програміста. Широкоформатний. Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Вага | 5.61 кг |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Розміри | 538.7х496.55х181.54 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Dell P2425DE (210-BRDM)
Немає в наявності
Код товару: 1000137
15 116 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) є ідеальним вибором для тих, хто прагне поєднати бездоганну якість зображення з функціональністю та естетикою. Завдяки діагоналі 23.8 дюйма і роздільній здатності QHD 2560 x 1440 кожна деталь на екрані вражає чіткістю та реалістичністю, підкреслюючи глибину та насиченість кольорів. Це забезпечує надзвичайний візуальний досвід, який надихає на творчість та продуктивність.
Однією з ключових переваг є матриця IPS, яка забезпечує стабільну яскравість та точність передачі кольорів при будь-якому куті огляду до 178° по горизонталі та вертикалі. Ця особливість робить монітор ідеальним для професійної роботи з графікою, де важлива кожна деталь.
Підсвічування ELED разом із матовим покриттям мінімізує відблиски, що робить його ідеальним для використання навіть у яскраво освітлених приміщеннях. Яскравість у 350 кд/м² забезпечує комфортну роботу при денному світлі, а статична контрастність 1500:1 додає зображенням глибини та чіткості.
Монітор Dell P2425DE оснащений потужними зручностями для підвищення продуктивності завдяки USB-концентратору. Інтерфейси включають RJ-45 для підключення до Інтернету, один HDMI, три USB 3.2, два USB Type-C для підключення безпосередньо до комп'ютера або заряджання мобільних пристроїв, та два DisplayPort, які забезпечують більше варіантів підключення. Цей багатофункціональний концентратор робить монітор центром керування технологіями вашого офісу.
Важливою відмінністю є можливості регулювання положення екрану: налаштування по висоті, нахилу, повороту (Swivel) та вертикальної орієнтації (Pivot) сприяють створенню максимально зручного робочого простору, який можна легко адаптувати під будь-які потреби.
Особлива технологія Wide Color Gamut розширює палітру кольорів, роблячи зображення ще більш живими та реалістичними. Опції такі як Easy Arrange та Easy Arrange Memory відкривають нові можливості для багатозадачності, дозволяючи ефективно організувати простір на екрані та зосередитися на першочергових завданнях.
Крім технічної досконалості, обраний монітор є екологічно свідомим вибором. Виробництво здійснюється з урахуванням сталості: до 85% пластику після переробки, високий вміст вторинних матеріалів в алюмінії, сталі та склі. Це не тільки зменшує вплив на навколишнє середовище, але й демонструє прагнення Dell до збереження природних ресурсів.
Завдяки своїм характеристикам та технологіям, Dell P2425DE (210-BRDM) є ідеальним партнером у вашій повсякденній роботі, гарантуючи найвищій рівень продуктивності та комфорту. Це не просто монітор, а багатофункціональний інструмент для досягнення великих результатів у будь-якій діяльності.
Однією з ключових переваг є матриця IPS, яка забезпечує стабільну яскравість та точність передачі кольорів при будь-якому куті огляду до 178° по горизонталі та вертикалі. Ця особливість робить монітор ідеальним для професійної роботи з графікою, де важлива кожна деталь.
Підсвічування ELED разом із матовим покриттям мінімізує відблиски, що робить його ідеальним для використання навіть у яскраво освітлених приміщеннях. Яскравість у 350 кд/м² забезпечує комфортну роботу при денному світлі, а статична контрастність 1500:1 додає зображенням глибини та чіткості.
Монітор Dell P2425DE оснащений потужними зручностями для підвищення продуктивності завдяки USB-концентратору. Інтерфейси включають RJ-45 для підключення до Інтернету, один HDMI, три USB 3.2, два USB Type-C для підключення безпосередньо до комп'ютера або заряджання мобільних пристроїв, та два DisplayPort, які забезпечують більше варіантів підключення. Цей багатофункціональний концентратор робить монітор центром керування технологіями вашого офісу.
Важливою відмінністю є можливості регулювання положення екрану: налаштування по висоті, нахилу, повороту (Swivel) та вертикальної орієнтації (Pivot) сприяють створенню максимально зручного робочого простору, який можна легко адаптувати під будь-які потреби.
Особлива технологія Wide Color Gamut розширює палітру кольорів, роблячи зображення ще більш живими та реалістичними. Опції такі як Easy Arrange та Easy Arrange Memory відкривають нові можливості для багатозадачності, дозволяючи ефективно організувати простір на екрані та зосередитися на першочергових завданнях.
Крім технічної досконалості, обраний монітор є екологічно свідомим вибором. Виробництво здійснюється з урахуванням сталості: до 85% пластику після переробки, високий вміст вторинних матеріалів в алюмінії, сталі та склі. Це не тільки зменшує вплив на навколишнє середовище, але й демонструє прагнення Dell до збереження природних ресурсів.
Завдяки своїм характеристикам та технологіям, Dell P2425DE (210-BRDM) є ідеальним партнером у вашій повсякденній роботі, гарантуючи найвищій рівень продуктивності та комфорту. Це не просто монітор, а багатофункціональний інструмент для досягнення великих результатів у будь-якій діяльності.
![Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) [1000137] Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) [1000137]](/content/images/27/390x390l80mc0/34729707897930.jpg)
![Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) [1000137] Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) [1000137]](/content/images/27/390x390l80mc0/38591804333548.jpg)
![Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) [1000137] Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) [1000137]](/content/images/27/390x390l80mc0/67862826655102.jpg)
![Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) [1000137] Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) [1000137]](/content/images/27/390x390l80mc0/63361813404142.jpg)
![Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) [1000137] Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) [1000137]](/content/images/27/390x390l80mc0/76982539809657.jpg)
![Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) [1000137] Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) [1000137]](/content/images/27/390x390l80mc0/95366519805223.jpg)