|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Призначення | для дому та офісу |
| Ігрові технології | немає |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 8.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Так |
| Інтерфейси | 1 х DisplayPort. 1 х HDMI. 1 х USB Type-C. 1 х VGA. 3 x USB 3.2 |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Вага, кг | 3.12 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | USB-концентратор |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Розмір пікселя | 0.27 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технології | Flicker free, TÜV Eye Comfort |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | Energy Star, EPEAT Gold, RoHS, TCO/TCO Certified Edge, BFR-free, Arsenic-Free glass and Mercury-Free for the panel only, EPEAT Climate+, TCO Certified Displays |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| VGA, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Вологість під час експлуатації | 5мс |
| Габарити | 538,64 x 364,00-496,53 x 181,75 |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-B, 1хUSB Type-C |
| Діапазон робочих температур | 0° - 40°C |
| Колірний обхват | 99.00 |
| Комплектація | Монітор із підставкою, Кабель HDMI, Кабель DP-DP, Адаптер живлення, Інструкція, 1x USB 3.2 Gen1 Type A-to-B upstream cable (1.8m) |
| Кут нахилу | від -5 до + 21° |
| Область перегляду (HxV) | 527.04 x 296.46 |
| Поворотний екран | Так |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 1 |
| Споживана потужність | 11.70 |
| Входи | VGA, 1x HDMI™ (1.4), 1x USB 3.2 Gen1 Type-B upstream, 1x DP 1.2 (HDCP 1.4), 3x USB 3.2 Gen1 Type-A downstream, 1x USB 3.2 Gen1 Type-C downstream with up to 15W PD (data only) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.6 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Підсвічування | LED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | поворотний екран (Pivot). регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 538.6 х 314.2 х 50 мм |
| Розміри з підставкою | 538.6 х 496.5 х 181.7 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 65 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Тип монітора | Безрамковий. Для програміста. Для фотографа/дизайнера. Широкоформатний. Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Вага | 3.12 кг |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Розміри | 538.64х364-496.53х181.75 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Dell P2425H (210-BMFF)
Немає в наявності
Код товару: 1000002
8 181 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор Dell P2425H (210-BMFF) відкриває нові можливості для продуктивної роботи, поєднуючи сучасні технології та екологічну відповідальність. Цей 23.8-дюймовий монітор з матрицею IPS забезпечує яскраве й чітке зображення, роблячи ваш робочий простір зручнішим та ефективнішим. Завдяки роздільній здатності 1920 x 1080, ви отримуєте неймовірну чіткість деталей, що є ідеальним для професійного використання та повсякденних завдань.
Однією з найважливіших переваг є частота оновлення екрану 100 Гц, яка значно зменшує мерехтіння й забезпечує плавний рух при перегляді відео та роботі з динамічними контентами. Час реакції матриці всього 5 мс, що сприяє зменшенню розмивань у динамічних сценах. Покриття екрана матове, тому воно мінімізує відблиски та захищає ваші очі від напруги, тоді як LED підсвічування підсилює яскравість до 250 кд/м².
Технологія ComfortView Plus знижує випромінювання синього світла на 35%, що робить роботу з монітором комфортною протягом усього дня без шкоди для кольору. Цей монітор підтримує широкий кут огляду 178°/178°, що гарантує одну з найкращих якостей кольору та чіткості при перегляді з будь-якого кута. Додаткова перевага - це можливість відображення до 16.7 млн кольорів, яка забезпечує багату палітру й точність кольорів.
Щодо підключення, монітор оснащений різноманітними портами, включаючи VGA, DisplayPort, HDMI, USB 3.2 та USB Type-C, що дозволяє бездоганно інтегрувати пристрій у будь-яку робочу конфігурацію. Наявність USB-концентратора робить підключення периферійних пристроїв простим і зручним.
Ергономічний дизайн забезпечує максимальний комфорт: ви можете регулювати висоту, нахил, повертати екран (Pivot), що дозволяє налаштувати монітор під ваші індивідуальні потреби. Підтримка VESA 100x100 мм дозволяє легко встановити монітор на стіну або спеціальне кріплення.
Особливості дизайну не обмежуються лише технічними характеристиками. Монітор Dell P2425H виготовлений з використанням екологічно чистих матеріалів: 85% пластика перероблено з електронних відходів, 50% сталі та 100% алюмінію отримано з вторинної сировини. Упаковка монітора також екологічно безпечна і придатна для повного перероблення.
Завдяки технології PowerNap, цей монітор може заощадити до 14.8% енергії, що допомагає не лише скоротити витрати, а й підтримати еко-френдлі принципи.
Dell P2425H - це не лише про якість зображення та функціональність, а й про турботу про ваше здоров'я та навколишнє середовище, роблячи його ідеальним вибором для тих, хто цінує інновації та екологічну відповідальність.
Однією з найважливіших переваг є частота оновлення екрану 100 Гц, яка значно зменшує мерехтіння й забезпечує плавний рух при перегляді відео та роботі з динамічними контентами. Час реакції матриці всього 5 мс, що сприяє зменшенню розмивань у динамічних сценах. Покриття екрана матове, тому воно мінімізує відблиски та захищає ваші очі від напруги, тоді як LED підсвічування підсилює яскравість до 250 кд/м².
Технологія ComfortView Plus знижує випромінювання синього світла на 35%, що робить роботу з монітором комфортною протягом усього дня без шкоди для кольору. Цей монітор підтримує широкий кут огляду 178°/178°, що гарантує одну з найкращих якостей кольору та чіткості при перегляді з будь-якого кута. Додаткова перевага - це можливість відображення до 16.7 млн кольорів, яка забезпечує багату палітру й точність кольорів.
Щодо підключення, монітор оснащений різноманітними портами, включаючи VGA, DisplayPort, HDMI, USB 3.2 та USB Type-C, що дозволяє бездоганно інтегрувати пристрій у будь-яку робочу конфігурацію. Наявність USB-концентратора робить підключення периферійних пристроїв простим і зручним.
Ергономічний дизайн забезпечує максимальний комфорт: ви можете регулювати висоту, нахил, повертати екран (Pivot), що дозволяє налаштувати монітор під ваші індивідуальні потреби. Підтримка VESA 100x100 мм дозволяє легко встановити монітор на стіну або спеціальне кріплення.
Особливості дизайну не обмежуються лише технічними характеристиками. Монітор Dell P2425H виготовлений з використанням екологічно чистих матеріалів: 85% пластика перероблено з електронних відходів, 50% сталі та 100% алюмінію отримано з вторинної сировини. Упаковка монітора також екологічно безпечна і придатна для повного перероблення.
Завдяки технології PowerNap, цей монітор може заощадити до 14.8% енергії, що допомагає не лише скоротити витрати, а й підтримати еко-френдлі принципи.
Dell P2425H - це не лише про якість зображення та функціональність, а й про турботу про ваше здоров'я та навколишнє середовище, роблячи його ідеальним вибором для тих, хто цінує інновації та екологічну відповідальність.
![Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002] Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002]](/content/images/22/390x390l80mc0/28605765776406.jpg)
![Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002] Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002]](/content/images/22/390x390l80mc0/88856871573606.jpg)
![Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002] Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002]](/content/images/22/390x390l80mc0/96517899413484.jpg)
![Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002] Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002]](/content/images/22/390x390l80mc0/33846776373303.jpg)
![Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002] Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002]](/content/images/22/390x390l80mc0/16102584063590.jpg)
![Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002] Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002]](/content/images/22/390x390l80mc0/67515804021718.jpg)
![Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002] Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002]](/content/images/22/390x390l80mc0/65003447989061.jpg)
![Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002] Монітор Dell P2425H (210-BMFF) [1000002]](/content/images/22/390x390l80mc0/26911181247136.jpg)