|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Призначення | для дому та офісу |
| Формат екрану | 21:9 |
| Діагональ екрану | 34" |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| LED-підсвічування екрану | Так |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 8.00 |
| Покриття | Матове |
| Інтерфейси | 1 х DisplayPort. 1 х HDMI. 1 х USB Type-B. 2 x USB Type-C. 3 x USB 3.2. RJ-45 |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | гніздо для замка Kensington |
| Розмір пікселя | 0.23 |
| Cтандарт безпеки та сертифікати | TCO/TCO Certified Edge, ENERGY STAR 8.0 |
| Вологість під час експлуатації | 5мс (GtG) |
| Глибина кольору | 1.07 |
| Колірний обхват | 99.00 |
| Поворотний екран | Так |
| Споживана потужність | 28.70 |
| Входи | HDMI, USB, DisplayPort, USB-C |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 9.91 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Підсвічування | ELED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel). регулювання нахилу. регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 816 х 358 х 83 мм |
| Розміри з підставкою | 816 х 541.2 х 229.4 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 28.7 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Технології поліпшення зображення | 99% sRGB. Eye Comfort. Flicker Free |
| Тип монітора | Безрамковий. Для відеомонтажу. Для фотографа/дизайнера. З вигнутим екраном. Широкоформатний. Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
Новий відгук або коментар
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR)
Немає в наявності
Код товару: 1000023
25 253 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) — це виняткове поєднання передових технологій та зручності, що робить його ідеальним вибором для професіоналів, які прагнуть оптимізувати свій робочий процес. З великим екраном діагоналлю 34 дюйми та роздільною здатністю WQHD (3440 x 1440), ви зможете насолоджуватися деталями у всій їхній красі, підвищуючи продуктивність завдяки більшому робочому простору.
Оснащений IPS матрицею, цей монітор забезпечує відмінну кольорову узгодженість з чудовими кути огляду — 178/178 градусів, що дозволяє переглядати зображення в найдрібніших деталях з будь-якого кута. Високий рівень яскравості до 350 кд/м² та статична контрастність 1500:1 надають зображенням яскравість і насиченість, помножуючи комфорт перегляду завдяки матовому покриттю.
Частота оновлення екрану в 100 Гц та швидкий час відгуку матриці — лише 5мс (GtG), дозволяють уникнути розмиття руху, забезпечуючи плавність динамічних сцен. Крім того, технології Eye Comfort та Flicker Free знижують втому очей, мінімізуючи миготіння та блокуючи надмірне шкідливе синє світло, зберігаючи яскравість та точність кольорів навіть під час тривалих годин роботи.
Цінною особливістю цього монітора є можливість USB-C підключення, що дозволяє передавати відео, дані, Ethernet та до 90 Вт живлення через один кабель. Це значно зменшує кількість дротів, зберігаючи робоче місце акуратним. Можливості підключення також розширені завдяки інтерфейсам: 1 х DisplayPort, 1 х HDMI, RJ-45, 1 х USB Type-B, 3 х USB 3.2 та 2 x USB Type-C, які надають широкий вибір для підключення ваших пристроїв.
Ергономічний дизайн Dell P3425WE включає регулювання по висоті, поворот монітора (Swivel) та регулювання нахилу, що дозволяє максимально налаштувати його до ваших потреб та зменшити навантаження на шию та спину. Завдяки VESA кріпленню 100x100 мм, монітор легко встановити там, де вам зручніше за все.
<Користувачі оцінять не лише продуктивність, але й екологічну відданість Dell, адже монітор виготовлений з до 85% перероблених матеріалів, що менше впливає на навколишнє середовище. Це рішення для тих, хто дбає не лише про свою роботу, але й про природу.
Завдяки всім переліченим характеристикам, Dell P3425WE є дійсно відмінним вибором для тих, хто прагне забезпечити своєму робочому процесу ефективність, якість та екологічний підхід без компромісів.
Оснащений IPS матрицею, цей монітор забезпечує відмінну кольорову узгодженість з чудовими кути огляду — 178/178 градусів, що дозволяє переглядати зображення в найдрібніших деталях з будь-якого кута. Високий рівень яскравості до 350 кд/м² та статична контрастність 1500:1 надають зображенням яскравість і насиченість, помножуючи комфорт перегляду завдяки матовому покриттю.
Частота оновлення екрану в 100 Гц та швидкий час відгуку матриці — лише 5мс (GtG), дозволяють уникнути розмиття руху, забезпечуючи плавність динамічних сцен. Крім того, технології Eye Comfort та Flicker Free знижують втому очей, мінімізуючи миготіння та блокуючи надмірне шкідливе синє світло, зберігаючи яскравість та точність кольорів навіть під час тривалих годин роботи.
Цінною особливістю цього монітора є можливість USB-C підключення, що дозволяє передавати відео, дані, Ethernet та до 90 Вт живлення через один кабель. Це значно зменшує кількість дротів, зберігаючи робоче місце акуратним. Можливості підключення також розширені завдяки інтерфейсам: 1 х DisplayPort, 1 х HDMI, RJ-45, 1 х USB Type-B, 3 х USB 3.2 та 2 x USB Type-C, які надають широкий вибір для підключення ваших пристроїв.
Ергономічний дизайн Dell P3425WE включає регулювання по висоті, поворот монітора (Swivel) та регулювання нахилу, що дозволяє максимально налаштувати його до ваших потреб та зменшити навантаження на шию та спину. Завдяки VESA кріпленню 100x100 мм, монітор легко встановити там, де вам зручніше за все.
<Користувачі оцінять не лише продуктивність, але й екологічну відданість Dell, адже монітор виготовлений з до 85% перероблених матеріалів, що менше впливає на навколишнє середовище. Це рішення для тих, хто дбає не лише про свою роботу, але й про природу.
Завдяки всім переліченим характеристикам, Dell P3425WE є дійсно відмінним вибором для тих, хто прагне забезпечити своєму робочому процесу ефективність, якість та екологічний підхід без компромісів.
![Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) [1000023] Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) [1000023]](/content/images/35/390x390l80mc0/28519301300144.jpg)
![Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) [1000023] Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) [1000023]](/content/images/35/390x390l80mc0/13940844443009.jpg)
![Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) [1000023] Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) [1000023]](/content/images/35/390x390l80mc0/35499074267158.jpg)
![Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) [1000023] Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) [1000023]](/content/images/35/390x390l80mc0/72242679449215.jpg)
![Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) [1000023] Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) [1000023]](/content/images/35/390x390l80mc0/44598446871921.jpg)
![Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) [1000023] Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) [1000023]](/content/images/35/390x390l80mc0/59157806401191.jpg)