|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Білий |
|---|---|
| Призначення | для дому та офісу |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | 1 х DisplayPort. 1 х HDMI. 1 х USB. 1 х USB Type-C |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | USB-концентратор |
| Розмір пікселя | 0.23 |
| Технології | Flicker free, AMD FreeSync, Low Blue Light, Mercury free, arsenic-free glass, HDCP , Eye Comfort, sRGB, BFR Free, PVC Free |
| Вологість під час експлуатації | 1мс |
| Глибина кольору | 16.7 |
| Колірний обхват | 99.00 |
| Комплектація | Stand, QR Card, Monitor |
| Кут нахилу | від -5 до + 21° |
| Поворотний екран | Так |
| Регулювання по висоті, кут | 110 |
| Входи | 1 DisplayPort 1.4 (HDCP1.4), 1 HDMI (HDCP1.4) (Підтримка до 2560 x 1440 144 Гц, VRR згідно з HDMI2.1(TMDS)), 1 порт USB Type-A 5 Гбіт/с для вхідного потоку, 1 порт USB-C 5 Гбіт/с для вихідного потоку (DisplayPort 1.4 Alt. Mode, Power Delivery до 65 Вт), 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.62 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 8.8 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 3 Вт |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel). поворотний екран (Pivot). регулювання нахилу. регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 611 х 355 х 58 мм |
| Розміри з підставкою | 611 х 500 х 201 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21.4 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync. AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий. Для відеомонтажу. Для програміста. Для фотографа/дизайнера. Широкоформатний |
| Час реакції матриці | 1мс |
Новий відгук або коментар
Монітор Dell S2725DC (210-BSRL)
Немає в наявності
Код товару: 726026
13 660 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) — це сучасний технологічний витвір для справжніх шанувальників якості зображення й багатофункціональності. Завдяки своїй 27-дюймовій IPS-панелі із матовим покриттям, цей монітор пропонує надзвичайно деталізоване зображення з роздільною здатністю 2560 x 1440 пікселів. Незалежно від того, чи дивитеся ви улюблені серіали, чи занурюєтесь у світ вимогливих ігор, частота оновлення 144 Гц разом із технологією AMD FreeSync забезпечує неймовірно плавну зміну кадрів, усуваючи розриви та завмирання зображення.
Завдяки статичній контрастності 1500:1, цей монітор демонструє вражаючу глибину та чіткість деталей. Інноваційне підсвічування WLED допомагає відтворювати яскраві й динамічні сцени. Вражаюча яскравість 350 кд/м² дозволяє зберігати найвищий рівень чіткості навіть при яскравому освітленні, тоді як широкі кути огляду 178/178 градусів гарантують точність кольорів з будь-якої точки зору.
Монітор оснащений різноманітними інтерфейсами, включаючи USB Type-C, який дозволяє не лише підключення, але й заряджання пристроїв за допомогою порту потужністю до 65 Вт, а також HDMI та DisplayPort для максимальної гнучкості підключення. Завдяки вбудованому USB-концентратору, цей монітор спрощує підключення різноманітних пристроїв, забезпечуючи зручність та впорядкованість робочого простору.
Особливістю монітора є його вбудовані динаміки потужністю 2 х 3 Вт, що забезпечують дивовижно широке звукове охоплення, дозволяючи повністю зануритися у звучання музики, фільмів чи ігор. З п'ятьма попередньо встановленими звуковими профілями або можливістю створення власного настроювання, ви можете адаптувати звук під кожну конкретну ситуацію, отримуючи максимально персоналізований аудіо-досвід.
Дбаючи про комфорт своїх користувачів, Dell забезпечує сертифікат TÜV, який підкреслює безпеку для очей під час тривалого перегляду, знижуючи шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для якості зображення. Це робить монітор ідеальним вибором для тривалих сесій роботи або розваг.
Інтуїтивно зрозуміле регулювання положення дозволяє налаштувати монітор під ідеальну висоту, нахил та поворот (Swivel), а можливість Pivot надає ще більше свободи для налаштування робочого простору. Стандарт VESA (100x100 мм) дозволяє легко інтегрувати монітор у різноманітні монтажні рішення.
Монітор Dell S2725DC — це ідеальний вибір для тих, хто цінує багатофункціональність та високі стандарти якості зображення. Його інноваційні технології та вишуканий дизайн забезпечать вам винятковий досвід, будь ви професіоналом, що працює з мультимедіа, чи геймером, який прагне досягти нових вершин у віртуальних світах. Обираючи цей монітор, ви обираєте комфорт, якість та сучасні технології, які напевно перевершать всі ваші очікування.
Завдяки статичній контрастності 1500:1, цей монітор демонструє вражаючу глибину та чіткість деталей. Інноваційне підсвічування WLED допомагає відтворювати яскраві й динамічні сцени. Вражаюча яскравість 350 кд/м² дозволяє зберігати найвищий рівень чіткості навіть при яскравому освітленні, тоді як широкі кути огляду 178/178 градусів гарантують точність кольорів з будь-якої точки зору.
Монітор оснащений різноманітними інтерфейсами, включаючи USB Type-C, який дозволяє не лише підключення, але й заряджання пристроїв за допомогою порту потужністю до 65 Вт, а також HDMI та DisplayPort для максимальної гнучкості підключення. Завдяки вбудованому USB-концентратору, цей монітор спрощує підключення різноманітних пристроїв, забезпечуючи зручність та впорядкованість робочого простору.
Особливістю монітора є його вбудовані динаміки потужністю 2 х 3 Вт, що забезпечують дивовижно широке звукове охоплення, дозволяючи повністю зануритися у звучання музики, фільмів чи ігор. З п'ятьма попередньо встановленими звуковими профілями або можливістю створення власного настроювання, ви можете адаптувати звук під кожну конкретну ситуацію, отримуючи максимально персоналізований аудіо-досвід.
Дбаючи про комфорт своїх користувачів, Dell забезпечує сертифікат TÜV, який підкреслює безпеку для очей під час тривалого перегляду, знижуючи шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для якості зображення. Це робить монітор ідеальним вибором для тривалих сесій роботи або розваг.
Інтуїтивно зрозуміле регулювання положення дозволяє налаштувати монітор під ідеальну висоту, нахил та поворот (Swivel), а можливість Pivot надає ще більше свободи для налаштування робочого простору. Стандарт VESA (100x100 мм) дозволяє легко інтегрувати монітор у різноманітні монтажні рішення.
Монітор Dell S2725DC — це ідеальний вибір для тих, хто цінує багатофункціональність та високі стандарти якості зображення. Його інноваційні технології та вишуканий дизайн забезпечать вам винятковий досвід, будь ви професіоналом, що працює з мультимедіа, чи геймером, який прагне досягти нових вершин у віртуальних світах. Обираючи цей монітор, ви обираєте комфорт, якість та сучасні технології, які напевно перевершать всі ваші очікування.
![Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) [726026] Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) [726026]](/content/images/40/390x390l80mc0/62504782490512.jpg)
![Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) [726026] Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) [726026]](/content/images/40/390x390l80mc0/52854173426024.jpg)
![Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) [726026] Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) [726026]](/content/images/40/390x390l80mc0/18693413972328.jpg)
![Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) [726026] Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) [726026]](/content/images/40/390x390l80mc0/99608639916098.jpg)
![Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) [726026] Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) [726026]](/content/images/40/390x390l80mc0/49930663262724.jpg)
![Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) [726026] Монітор Dell S2725DC (210-BSRL) [726026]](/content/images/40/390x390l80mc0/96347344129238.jpg)