|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Час реакції матриці | 0.5 мс |
| Вага | 6.32 кг |
| Концентратор USB | 2хUSB2.0 |
| Розміри | 612.7x519.1x187.5 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2)
Немає в наявності
Код товару: 618274
8 355 грн
8 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор Gigabyte G27Q2 — це сучасне рішення для геймерів, яке поєднує високу продуктивність і зручність у використанні. Цей пристрій оснащений IPS-панеллю SuperSpeed, що забезпечує роздільну здатність QHD (2560x1440 пікселів) і вражаючу частоту оновлення до 200 Гц з можливістю оверклокінгу до 210 Гц. Час відгуку на рівні 0,5 мс (GTG) робить його ідеальним для динамічних ігор, де кожна мілісекунда має значення. Широке колірне охоплення — 95% DCI-P3 і 128% sRGB — дозволяє відтворювати понад 1,07 мільярда відтінків, що гарантує яскраву та реалістичну картинку навіть у найскладніших сценаріях. Однією з ключових особливостей G27Q2 є набір ігрових технологій, розроблених для максимального комфорту. Smart OD автоматично оптимізує овердрайв, зменшуючи розмиття рухів, тоді як Aim Stabilizer Sync стабілізує зображення під час використання VRR, усуваючи артефакти в динамічних моментах. Функція Night Vision покращує видимість у темних зонах, а Game Assist пропонує зручні інструменти, як-от налаштування прицілів, таймерів і HDR-режимів. Дизайн монітора продуманий до дрібниць, з акцентом на ергономіку та довговічність. Ексклюзивна чотиристороння система охолодження запобігає перегріву, а металева основа товщиною 2 мм додає стійкості. Підставка дозволяє регулювати висоту на 130 мм, нахил від -5° до +21°, поворот у сторони на ±15° та портретний режим на 90°. Підключення до G27Q2 не викликає проблем завдяки різноманітним портам: два HDMI для підключення кількох пристроїв, DisplayPort 1.4 для високої пропускної здатності, USB Type-C з можливістю зарядки, USB Type-A та аудіороз’єм.
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274]](/content/images/10/390x390l80mc0/73249511835156.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274]](/content/images/10/388x390l80mc0/61188057347056.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274]](/content/images/10/374x390l80mc0/19932122583516.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274]](/content/images/10/345x390l80mc0/41886247734021.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274]](/content/images/10/362x390l80mc0/93781138295017.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274]](/content/images/10/451x390l80mc0/20989134737018.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q2) [618274]](/content/images/10/628x390l80mc0/90806399499029.jpg)