|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB 2.0, mini jack 3.5 mm |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Час реакції матриці | 0.5 мс |
| Вага | 6.16 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 612х385-515х192 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20)
Немає в наявності
Код товару: 620234
8 152 грн
8 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
GIGABYTE G27Q20 — це високопродуктивний 27-дюймовий ігровий монітор, що поєднує чітке QHD-зображення, дуже швидкий час відгуку та плавну анімацію, щоб повністю занурити вас у гру або роботу з мультимедіа. Він створений для тих, хто хоче збалансоване рішення з високою частотою оновлення без компромісу в якості картинки. Монітор оснащений панеллю з широким колірним охопленням: 94 % DCI-P3 та 123 % sRGB, а також підтримує відображення 1,07 млрд кольорів, що забезпечує насичені та реалістичні відтінки. Це дозволяє насолоджуватися відмінною передачею кольору як у відеоіграх, так і при перегляді фільмів чи роботі з графікою. Завдяки технології SuperSpeed IPS час відгуку складає всього 0,5 мс (GTG), що значно зменшує розмиття руху в динамічних сценах і дає перевагу в активних іграх. А частота оновлення 200 Hz, з можливістю розгону до 210 Hz, гарантує плавність анімації та чітке відображення швидких рухів. Монітор також підтримує G-SYNC Compatible, що дозволяє усунути розриви кадрів та надати максимально плавний, без ривків ігровий процес разом із сучасними відеокартами. Продумана система охолодження з чотиристороннім розсіюванням тепла забезпечує стабільну роботу пристрою навіть під тривалим навантаженням, а технології без мерехтіння та низького рівня синього світла (сертифіковано TUV Rheinland) сприяють зменшенню втоми очей при тривалому використанні. Ергономічний дизайн підставки дозволяє легко регулювати висоту та нахил екрана для комфортного перегляду або роботи, а сучасні інтерфейси підключення забезпечують сумісність з ПК, ігровими консолями та іншими мультимедійними пристроями. GIGABYTE G27Q20 — ідеальний вибір для геймерів і користувачів, які цінують поєднання швидкості, точності передачі кольору та плавності зображення в одному моніторі.
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234]](/content/images/44/390x390l80mc0/59183365033729.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234]](/content/images/44/390x390l80mc0/77667273718460.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234]](/content/images/44/390x390l80mc0/22288641640642.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234]](/content/images/44/390x390l80mc0/66334594799550.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234]](/content/images/44/390x390l80mc0/42904442977654.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234]](/content/images/44/390x390l80mc0/70419934874269.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (G27Q20) [620234]](/content/images/44/390x390l80mc0/47534706615734.jpg)