|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 1000 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Споживана потужність в робочому режимі | 30 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 5.91 кг |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Розміри | 612х515х192 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD)
Немає в наявності
Код товару: 618273
11 244 грн
11 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Gigabyte M27Q2-QD — це сучасний ігровий монітор, який поєднує передові технології для забезпечення неймовірної візуальної продуктивності. Екран з панеллю SuperSpeed IPS оснащений технологією Quantum Dot, що дозволяє досягти насиченості кольорів на рівні OLED-моніторів. З роздільною здатністю QHD та частотою оновлення 200 Гц (з можливістю розгону до 210 Гц), цей монітор ідеально підходить для динамічних ігор, де кожна деталь має значення. Ігрові можливості M27Q2-QD вражають своєю різноманітністю та інтелектуальністю. Сертифікація G-Sync Compatible усуває розриви зображення, забезпечуючи плавний геймплей без затримок. Час відгуку 1 мс (GTG) мінімізує розмиття в русі, а функції на кшталт Smart OD автоматично оптимізують надмірне підсилення для зменшення примарних ефектів. AI Crosshair миттєво відображає приціл без затримок, а AI Black Equalizer висвітлює темні зони, не переекспонуючи світлі, що особливо корисно в шутерах. Дизайн та ергономіка монітора продумані до дрібниць, аби забезпечити комфорт під час тривалих сесій. Металева підставка з ультратонкою основою (2 мм) виглядає стильно та стабільно, а регульована конструкція дозволяє налаштувати висоту на 130 мм, нахил від -5° до +21°, поворот на ±15° та обертання на 90° за годинниковою стрілкою. Чотиристороння система охолодження з вентиляцією підтримує низьку температуру навіть у режимі високої частоти, запобігаючи перегріву. Підключення через USB-C з режимом Smart PD (до 65 Вт динамічного живлення) робить його універсальним для ноутбуків та інших гаджетів, а порти HDMI забезпечують гнучкість у з’єднаннях. Окрім ігрового фокусу, M27Q2-QD піклується про здоров’я користувача та загальну зручність. Сертифікація TUV Rheinland на технології Flicker-Free та Low Blue Light гарантує відсутність мерехтіння та фільтрацію шкідливого синього світла без втрати кольорової насиченості.
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273]](/content/images/9/390x390l80mc0/80308764944239.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273]](/content/images/9/388x390l80mc0/55107107523705.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273]](/content/images/9/374x390l80mc0/54760680923383.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273]](/content/images/9/362x390l80mc0/58018617289626.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273]](/content/images/9/345x390l80mc0/29384578741661.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273]](/content/images/9/451x390l80mc0/33973547834492.jpg)
![Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273] Монітор Gigabyte 27" Gaming IPS Black 200Hz (M27Q2 QD) [618273]](/content/images/9/637x390l80mc0/39202501415018.jpg)