|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | G34WQCP Gaming Monitor rev. 2 |
| Формат екрану | 21:9 |
| Діагональ екрану | 34" |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm), 2xDisplayPort |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Вигнутий екран, Підтримка HDR, Flicker Free, Безрамковий екран, Black eQualizer, Режим PbP, Режим PiP |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка |
| Енергоспоживання | 34 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3, 125% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 4 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор GIGABYTE (G34WQCP Gaming Monitor rev. 2)
Немає в наявності
Код товару: 304473
13 439 грн
13 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
GIGABYTE G34WQCP Gaming Monitor
Фінальний штрих для вашої ігрової системи
Монітор часто недооцінюють, хоча саме він розкриває справжній потенціал усіх компонентів ПК. Ігрові дисплеї GIGABYTE поєднують високі характеристики та якість, дозволяючи отримати преміальний ігровий досвід без зайвої розкоші.
Повне занурення в гру
34-дюймова вигнута VA-панель із радіусом кривизни 1500R відтворює зображення максимально близьке до природного поля зору людини, створюючи відчуття глибокої присутності у віртуальному світі.
Лаконічний і стильний дизайн
Елегантний корпус у фірмовому мінімалістичному стилі серії GIGABYTE поєднує матове покриття та надійну підставку, що робить монітор одночасно функціональним і візуально привабливим.
Ідеальні кути огляду
Ергономічна підставка дозволяє регулювати висоту та нахил екрана, підлаштовуючи монітор під індивідуальні потреби користувача для максимально комфортного перегляду.
Фінальний штрих для вашої ігрової системи
Монітор часто недооцінюють, хоча саме він розкриває справжній потенціал усіх компонентів ПК. Ігрові дисплеї GIGABYTE поєднують високі характеристики та якість, дозволяючи отримати преміальний ігровий досвід без зайвої розкоші.
Повне занурення в гру
34-дюймова вигнута VA-панель із радіусом кривизни 1500R відтворює зображення максимально близьке до природного поля зору людини, створюючи відчуття глибокої присутності у віртуальному світі.
Лаконічний і стильний дизайн
Елегантний корпус у фірмовому мінімалістичному стилі серії GIGABYTE поєднує матове покриття та надійну підставку, що робить монітор одночасно функціональним і візуально привабливим.
Ідеальні кути огляду
Ергономічна підставка дозволяє регулювати висоту та нахил екрана, підлаштовуючи монітор під індивідуальні потреби користувача для максимально комфортного перегляду.