|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | GO27Q24 Gaming Monitor |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | QD-OLED |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.03 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, USB Type-C, Mini-Jack (3.5 mm), USB 2.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Підтримка HDR, Безрамковий екран, USB Type-C Power Delivery, Black eQualizer |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 32 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Потужність Power Delivery | До 15 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3, 10 bit true |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
Новий відгук або коментар
Монітор GIGABYTE (GO27Q24 Gaming Monitor)
Немає в наявності
Код товару: 306143
19 463 грн
19 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
QD-OLED від Samsung
Технологія QD-OLED від Samsung відкриває новий рівень зображення: надзвичайно насичені кольори підкреслюють кожну деталь, а контрастність 1,5M:1 створює майже безмежну глибину чорного.
Інтелектуальна система охолодження
Оптимізований алгоритмами повітряний потік у поєднанні з високоефективним радіатором забезпечує швидке відведення тепла та мінімізує накопичення пилу.
Графенова термоплівка
Ефективне розсіювання тепла допомагає запобігти вигорянню OLED-панелі, гарантуючи стабільну роботу під час тривалих ігрових сесій.
OLED VRR Anti-Flicker
Забудьте про мерехтіння — оновлена OLED-технологія з оптимізацією VRR (Variable Refresh Rate) точно налаштовує діапазон частоти оновлення для максимально плавного та комфортного зображення.
Low Blue Light
Сертифікація TÜV Rheinland підтверджує ефективне зменшення шкідливого синього світла без втрати яскравості та точності кольорів.
Ідеальні кути огляду
Ергономічна підставка GIGABYTE забезпечує гнучке налаштування висоти та нахилу для комфортного перегляду з будь-якого ракурсу.
Інтерфейси підключення
Модель GO27Q24 оснащена портами DisplayPort™ 1.4, двома HDMI® 2.0 та USB-C з підтримкою живлення до 15 Вт для зручного підключення різних пристроїв.
Технологія QD-OLED від Samsung відкриває новий рівень зображення: надзвичайно насичені кольори підкреслюють кожну деталь, а контрастність 1,5M:1 створює майже безмежну глибину чорного.
Інтелектуальна система охолодження
Оптимізований алгоритмами повітряний потік у поєднанні з високоефективним радіатором забезпечує швидке відведення тепла та мінімізує накопичення пилу.
Графенова термоплівка
Ефективне розсіювання тепла допомагає запобігти вигорянню OLED-панелі, гарантуючи стабільну роботу під час тривалих ігрових сесій.
OLED VRR Anti-Flicker
Забудьте про мерехтіння — оновлена OLED-технологія з оптимізацією VRR (Variable Refresh Rate) точно налаштовує діапазон частоти оновлення для максимально плавного та комфортного зображення.
Low Blue Light
Сертифікація TÜV Rheinland підтверджує ефективне зменшення шкідливого синього світла без втрати яскравості та точності кольорів.
Ідеальні кути огляду
Ергономічна підставка GIGABYTE забезпечує гнучке налаштування висоти та нахилу для комфортного перегляду з будь-якого ракурсу.
Інтерфейси підключення
Модель GO27Q24 оснащена портами DisplayPort™ 1.4, двома HDMI® 2.0 та USB-C з підтримкою живлення до 15 Вт для зручного підключення різних пристроїв.
![Монітор GIGABYTE (GO27Q24 Gaming Monitor) [306143] Монітор GIGABYTE (GO27Q24 Gaming Monitor) [306143]](/content/images/9/390x390l80mc0/70503156228321.png)
![Монітор GIGABYTE (GO27Q24 Gaming Monitor) [306143] Монітор GIGABYTE (GO27Q24 Gaming Monitor) [306143]](/content/images/9/390x390l80mc0/51733710044623.png)
![Монітор GIGABYTE (GO27Q24 Gaming Monitor) [306143] Монітор GIGABYTE (GO27Q24 Gaming Monitor) [306143]](/content/images/9/390x390l80mc0/22222646500901.png)
![Монітор GIGABYTE (GO27Q24 Gaming Monitor) [306143] Монітор GIGABYTE (GO27Q24 Gaming Monitor) [306143]](/content/images/9/390x390l80mc0/21001174333399.png)