|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | GS32QA Gaming Monitor |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Flicker Free, Підтримка HDR |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 48 |
| Розширена колірна гамма | 130% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor)
Немає в наявності
Код товару: 306130
10 771 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ОСТАННІЙ ШТРИХ ДЛЯ ВАШОЇ ІГРОВОЇ СИСТЕМИ
Монітор часто недооцінюють, хоча саме він є важливою частиною ігрового сетапу. Насправді якісний дисплей підсилює можливості всіх компонентів ПК і дозволяє повністю розкрити їхню продуктивність. Ігрові монітори GIGABYTE поєднують топові характеристики та високу якість, щоб ви отримували максимум без зайвих переплат.
ПРОСТОТА, ЯКА ВИГЛЯДАЄ СТИЛЬНО
Лаконічний дизайн ігрової серії GIGABYTE відображає філософію мінімалізму та практичності. Надійна підставка й матове покриття створені не лише для зручності, а й для естетики — щоб монітор гармонійно доповнював будь-який робочий або ігровий простір.
ІДЕАЛЬНИЙ КУТ ОГЛЯДУ
Ігрові монітори GIGABYTE оснащені підставкою з широким діапазоном регулювання нахилу, що дозволяє легко налаштувати комфортне положення екрана під себе.
Монітор часто недооцінюють, хоча саме він є важливою частиною ігрового сетапу. Насправді якісний дисплей підсилює можливості всіх компонентів ПК і дозволяє повністю розкрити їхню продуктивність. Ігрові монітори GIGABYTE поєднують топові характеристики та високу якість, щоб ви отримували максимум без зайвих переплат.
ПРОСТОТА, ЯКА ВИГЛЯДАЄ СТИЛЬНО
Лаконічний дизайн ігрової серії GIGABYTE відображає філософію мінімалізму та практичності. Надійна підставка й матове покриття створені не лише для зручності, а й для естетики — щоб монітор гармонійно доповнював будь-який робочий або ігровий простір.
ІДЕАЛЬНИЙ КУТ ОГЛЯДУ
Ігрові монітори GIGABYTE оснащені підставкою з широким діапазоном регулювання нахилу, що дозволяє легко налаштувати комфортне положення екрана під себе.
![Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130] Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130]](/content/images/5/390x390l80mc0/85480766789052.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130] Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130]](/content/images/5/390x390l80mc0/58394972515719.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130] Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130]](/content/images/5/390x390l80mc0/91686449778969.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130] Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130]](/content/images/5/390x390l80mc0/92308292309755.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130] Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130]](/content/images/5/390x390l80mc0/79027488875518.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130] Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130]](/content/images/5/390x390l80mc0/48067342330175.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130] Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130]](/content/images/5/390x390l80mc0/42335438942013.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130] Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130]](/content/images/5/390x390l80mc0/96627401634632.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130] Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130]](/content/images/5/390x390l80mc0/94308509409484.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130] Монітор GIGABYTE (GS32QA Gaming Monitor) [306130]](/content/images/5/390x390l80mc0/25706483989838.jpg)