|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Модель | GS32QCA Gaming Monitor |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | VA |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Вигнутий екран, Підтримка HDR, Flicker Free, AMD FreeSync, Adaptive Sync, Безрамковий екран, Black eQualizer |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Так |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Енергоспоживання | 26 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Розширена колірна гамма | 120% sRGB |
| HDMI, шт. | 2 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 3 500:1 |
| Контрастність статична | 3 500:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Вага | 5.86 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 709х497х238 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor)
Немає в наявності
Код товару: 618272
10 930 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Gigabyte GS32QCA – це ігровий монітор, орієнтований на високу швидкість, глибокий контраст VA-матриці та ефект повного занурення завдяки вигнутій панелі. Частота 180 Гц та 1 мс забезпечують надзвичайно плавну картинку без розмиття руху. Це дає помітну перевагу в динамічних іграх, дозволяючи швидше реагувати на дії суперників. Використання технології MPRT (Moving Picture Response Time) гарантує високу чіткість у русі. Висока контрастність 3500:1 - головна перевага VA-матриці, глибокий чорний колір та високий статичний контраст, що робить темні сцени у фільмах та іграх більш деталізованими та реалістичними. Колірне охоплення 120% sRGB забезпечує насичену та яскраву кольорову палітру. Монітор підтримує фірмові функції Game Assist, що допомагають гравцям: Aim Stabilizer, Black Equalizer, Crosshair, OSD Sidekick, Timer. Технологія Flicker-Free забезпечує стабільність екрана, зменшуючи навантаження на очі, щоб ви могли комфортно працювати або грати. Сертифікація Eyesafe 2.0, зменшення синього світла, зберігаючи при цьому якість кольору. Обтічний зовнішній вигляд відображає простоту філософії дизайну ігрової cepiї Gigabyte, а міцна підставка та матове покриття створені для забезпечення функціональних та естетичних характеристик.
![Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272] Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272]](/content/images/38/390x390l80mc0/54532716439169.jpg)
![Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272] Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272]](/content/images/38/390x390l80mc0/78542754101216.jpg)
![Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272] Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272]](/content/images/38/390x390l80mc0/47001783034892.jpg)
![Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272] Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272]](/content/images/38/390x390l80mc0/39043057684780.jpg)
![Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272] Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272]](/content/images/38/390x390l80mc0/50101546133942.jpg)
![Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272] Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272]](/content/images/38/390x390l80mc0/33220107511526.jpg)
![Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272] Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272]](/content/images/38/390x390l80mc0/91354173949089.jpg)
![Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272] Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272]](/content/images/38/390x390l80mc0/86402717040052.jpg)
![Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272] Монітор Gigabyte 31.5" GS32QCA VA Black Curved 180Hz (GS32QCA Gaming Monitor) [618272]](/content/images/38/390x390l80mc0/70617712474918.jpg)