|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | GS34WQCA Gaming Monitor |
| Формат екрану | 21:9 |
| Діагональ екрану | 34" |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Вигнутий екран, Підтримка HDR, Flicker Free, Безрамковий екран, Black eQualizer, Low Blue Light, Режим PbP, Режим PiP |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка |
| Енергоспоживання | 34 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Розширена колірна гамма | 95% DCI-P3, 122% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor)
Немає в наявності
Код товару: 304984
11 907 грн
11 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Останній штрих до вашої ігрової системи
Монітор — невидимий, але ключовий гравець у будь-якому сетапі. Часто його недооцінюють, хоча саме він забезпечує гармонійну взаємодію всіх компонентів ПК і розкриває їхній справжній потенціал. Ігрові монітори GIGABYTE поєднують передові характеристики та високу якість, даруючи преміальний рівень продуктивності без зайвих надмірностей.
Повне занурення у гру
34-дюймова вигнута панель 1500R VA створює поле зору, максимально наближене до природного сприйняття людини. Така форма екрана посилює ефект присутності та робить ігровий процес ще більш захопливим.
Лаконічний стиль і міцна конструкція
Стрімкі лінії дизайну відображають філософію простоти серії GIGABYTE Gaming. Стійка підставка та матове покриття поєднують практичність і елегантність, підкреслюючи індивідуальний характер пристрою.
Ідеальний кут огляду
Ергономічна підставка монітора GIGABYTE забезпечує широкий діапазон регулювань по висоті та нахилу, дозволяючи налаштувати екран під себе для максимально комфортного перегляду.
Монітор — невидимий, але ключовий гравець у будь-якому сетапі. Часто його недооцінюють, хоча саме він забезпечує гармонійну взаємодію всіх компонентів ПК і розкриває їхній справжній потенціал. Ігрові монітори GIGABYTE поєднують передові характеристики та високу якість, даруючи преміальний рівень продуктивності без зайвих надмірностей.
Повне занурення у гру
34-дюймова вигнута панель 1500R VA створює поле зору, максимально наближене до природного сприйняття людини. Така форма екрана посилює ефект присутності та робить ігровий процес ще більш захопливим.
Лаконічний стиль і міцна конструкція
Стрімкі лінії дизайну відображають філософію простоти серії GIGABYTE Gaming. Стійка підставка та матове покриття поєднують практичність і елегантність, підкреслюючи індивідуальний характер пристрою.
Ідеальний кут огляду
Ергономічна підставка монітора GIGABYTE забезпечує широкий діапазон регулювань по висоті та нахилу, дозволяючи налаштувати екран під себе для максимально комфортного перегляду.
![Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984] Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984]](/content/images/5/390x390l80mc0/95978375744192.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984] Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984]](/content/images/5/390x390l80mc0/32394922373606.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984] Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984]](/content/images/5/390x390l80mc0/97678618618365.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984] Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984]](/content/images/5/390x390l80mc0/46030217929768.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984] Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984]](/content/images/5/390x390l80mc0/93858834779552.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984] Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984]](/content/images/5/390x390l80mc0/43829087951381.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984] Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984]](/content/images/5/390x390l80mc0/47584326283387.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984] Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984]](/content/images/5/390x390l80mc0/79673375992846.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984] Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984]](/content/images/5/390x390l80mc0/97362820599873.jpg)
![Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984] Монітор GIGABYTE (GS34WQCA Gaming Monitor) [304984]](/content/images/5/390x390l80mc0/20757788885259.jpg)