|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | M27Q2 QD Gaming Monitor |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, USB Type-C, Mini-Jack (3.5 mm), USB 3.2 Upstream port, 2 x USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | NVidia G-Sync, USB-концентратор, Flicker Free, Підтримка HDR, Безрамковий екран, USB Type-C Power Delivery, KVM перемикач |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 30 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort , USB |
| Потужність Power Delivery | До 18 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3, 150% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor)
Немає в наявності
Код товару: 305878
11 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Quantum Dot Technology
Завдяки технології Quantum Dot монітор M27Q2 QD забезпечує насичені, майже OLED-рівня кольори та надшироке колірне охоплення без втрати довговічності. Він відтворює 99% DCI-P3, як і OLED-моделі GIGABYTE, а також охоплює 83% BT.2020 — показник, що майже дорівнює сучасним WOLED 4-го покоління (84%). Результат — справді кінематографічні кольори у ваших іграх.
Four-sided Cooling
Продумана 4-стороння вентиляція та відведення тепла ефективно знижують температуру під час роботи на високих частотах. Це гарантує стабільне зображення, низький нагрів і довговічність навіть при тривалому інтенсивному використанні.
One For All
Функція KVM дозволяє керувати кількома пристроями за допомогою одного комплекту клавіатури, миші та монітора. А з фірмовою кнопкою KVM перемикання між пристроями відбувається миттєво — легко й швидко, буквально одним натисканням.
Eye Care
Монітор оснащений сертифікованими TÜV Rheinland технологіями Flicker-Free та Low Blue Light. Вони зменшують мерехтіння й фільтрують шкідливе синє світло, зберігаючи яскравість і точність кольорів — для комфортної роботи та гри протягом багатьох годин.
Perfect Viewing Angle
Ігровий монітор GIGABYTE має ергономічну підставку, що забезпечує широкий діапазон налаштувань по висоті та нахилу. Ви легко підберете ідеальне положення екрана для максимального комфорту.
Завдяки технології Quantum Dot монітор M27Q2 QD забезпечує насичені, майже OLED-рівня кольори та надшироке колірне охоплення без втрати довговічності. Він відтворює 99% DCI-P3, як і OLED-моделі GIGABYTE, а також охоплює 83% BT.2020 — показник, що майже дорівнює сучасним WOLED 4-го покоління (84%). Результат — справді кінематографічні кольори у ваших іграх.
Four-sided Cooling
Продумана 4-стороння вентиляція та відведення тепла ефективно знижують температуру під час роботи на високих частотах. Це гарантує стабільне зображення, низький нагрів і довговічність навіть при тривалому інтенсивному використанні.
One For All
Функція KVM дозволяє керувати кількома пристроями за допомогою одного комплекту клавіатури, миші та монітора. А з фірмовою кнопкою KVM перемикання між пристроями відбувається миттєво — легко й швидко, буквально одним натисканням.
Eye Care
Монітор оснащений сертифікованими TÜV Rheinland технологіями Flicker-Free та Low Blue Light. Вони зменшують мерехтіння й фільтрують шкідливе синє світло, зберігаючи яскравість і точність кольорів — для комфортної роботи та гри протягом багатьох годин.
Perfect Viewing Angle
Ігровий монітор GIGABYTE має ергономічну підставку, що забезпечує широкий діапазон налаштувань по висоті та нахилу. Ви легко підберете ідеальне положення екрана для максимального комфорту.
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878]](/content/images/46/390x390l80mc0/81496534332232.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878]](/content/images/46/390x390l80mc0/32975811481802.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878]](/content/images/46/390x390l80mc0/97300295874284.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878]](/content/images/46/390x390l80mc0/66466550557815.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878]](/content/images/46/390x390l80mc0/81773131953078.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878]](/content/images/46/390x390l80mc0/96041833834623.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878]](/content/images/46/390x390l80mc0/70388274211477.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878]](/content/images/46/390x390l80mc0/96032066944938.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD Gaming Monitor) [305878]](/content/images/46/390x390l80mc0/59738564036837.jpg)