|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | White |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Модель | M27Q2 QD ICE Gaming Monitor |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI, USB Type-C, Mini-Jack (3.5 mm), USB 3.2 Upstream port, 2 x USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | NVidia G-Sync, USB-концентратор, Flicker Free, Підтримка HDR, Безрамковий екран, USB Type-C Power Delivery, KVM перемикач |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, 1хUSB Type-B, mini-jack 3.5 мм |
| Енергоспоживання | 30 |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort , USB |
| Потужність Power Delivery | До 18 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3, 150% sRGB |
| HDMI, шт. | 2 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.3 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 8.19 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | так |
| Висота видимої області | 335.664 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу. регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 612 x 371 x 59 мм |
| Розміри з підставкою | 612 x 515 x 192 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 30 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий. Геймерський |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Ширина видимої області | 596.736 |
| Вага | 5.91 кг |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Розміри | 612х515х192 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor)
Немає в наявності
Код товару: 305879
12 246 грн
12 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Quantum Dot Technology
Завдяки технології Quantum Dot монітор M27Q2 QD ICE забезпечує насичені, майже OLED-рівня кольори та надшироке колірне охоплення без втрати довговічності. Він відтворює 99% DCI-P3, як і OLED-моделі GIGABYTE, а також охоплює 83% BT.2020 — показник, що майже дорівнює сучасним WOLED 4-го покоління (84%). Результат — справді кінематографічні кольори у ваших іграх.
Four-sided Cooling
Продумана 4-стороння вентиляція та відведення тепла ефективно знижують температуру під час роботи на високих частотах. Це гарантує стабільне зображення, низький нагрів і довговічність навіть при тривалому інтенсивному використанні.
One For All
Функція KVM дозволяє керувати кількома пристроями за допомогою одного комплекту клавіатури, миші та монітора. А з фірмовою кнопкою KVM перемикання між пристроями відбувається миттєво — легко й швидко, буквально одним натисканням.
Eye Care
Монітор оснащений сертифікованими TÜV Rheinland технологіями Flicker-Free та Low Blue Light. Вони зменшують мерехтіння й фільтрують шкідливе синє світло, зберігаючи яскравість і точність кольорів — для комфортної роботи та гри протягом багатьох годин.
Perfect Viewing Angle
Ігровий монітор GIGABYTE має ергономічну підставку, що забезпечує широкий діапазон налаштувань по висоті та нахилу. Ви легко підберете ідеальне положення екрана для максимального комфорту.
Завдяки технології Quantum Dot монітор M27Q2 QD ICE забезпечує насичені, майже OLED-рівня кольори та надшироке колірне охоплення без втрати довговічності. Він відтворює 99% DCI-P3, як і OLED-моделі GIGABYTE, а також охоплює 83% BT.2020 — показник, що майже дорівнює сучасним WOLED 4-го покоління (84%). Результат — справді кінематографічні кольори у ваших іграх.
Four-sided Cooling
Продумана 4-стороння вентиляція та відведення тепла ефективно знижують температуру під час роботи на високих частотах. Це гарантує стабільне зображення, низький нагрів і довговічність навіть при тривалому інтенсивному використанні.
One For All
Функція KVM дозволяє керувати кількома пристроями за допомогою одного комплекту клавіатури, миші та монітора. А з фірмовою кнопкою KVM перемикання між пристроями відбувається миттєво — легко й швидко, буквально одним натисканням.
Eye Care
Монітор оснащений сертифікованими TÜV Rheinland технологіями Flicker-Free та Low Blue Light. Вони зменшують мерехтіння й фільтрують шкідливе синє світло, зберігаючи яскравість і точність кольорів — для комфортної роботи та гри протягом багатьох годин.
Perfect Viewing Angle
Ігровий монітор GIGABYTE має ергономічну підставку, що забезпечує широкий діапазон налаштувань по висоті та нахилу. Ви легко підберете ідеальне положення екрана для максимального комфорту.
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879]](/content/images/2/390x390l80mc0/16592941538329.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879]](/content/images/2/390x390l80mc0/74232704984144.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879]](/content/images/2/390x390l80mc0/11184908031781.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879]](/content/images/2/390x390l80mc0/69329941719825.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879]](/content/images/2/390x390l80mc0/80719383008902.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879]](/content/images/2/390x390l80mc0/56327710849247.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879]](/content/images/2/390x390l80mc0/37320636311960.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879]](/content/images/2/390x390l80mc0/79516014211768.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879]](/content/images/2/390x390l80mc0/59069971371728.jpg)
![Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879] Монітор GIGABYTE (M27Q2 QD ICE Gaming Monitor) [305879]](/content/images/2/390x390l80mc0/38163447624800.jpg)