|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black Silver |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | HP E24u G5 USB-C FHD Monitor |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 8 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, USB Type-C, Ethernet (RJ-45), 3 х USB 3.2 |
| Порти USB | USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, USB Type-C Power Delivery |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Кабелі в комплекті | USB Type C |
| Потужність Power Delivery | До 65 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB, 8 bit (6 bit + FRC) |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор HP E24u G5 USB-C FHD Monitor (6N4D0AA)
Немає в наявності
Код товару: 302592
10 157 грн
10 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор HP E24u G5 FHD з USB-C (6N4D0AA)
Монітор HP E24u G5 з роздільною здатністю Full HD та роз’ємом USB-C — це поєднання чіткості, комфорту й зручності як для роботи, так і для домашнього використання. Він пропонує гнучкі можливості підключення, високу продуктивність і інтелектуальні функції, що адаптуються до вашого стилю життя.
Більше деталей — більше можливостей
23,8-дюймовий дисплей із роздільною здатністю Full HD передає яскраве, деталізоване зображення, завдяки якому легко зосередитися на важливому. Технологія IPS і 99% покриття простору sRGB забезпечують насичені кольори й однакову якість зображення під будь-яким кутом огляду. А для ще більш ефективної роботи можна підключити другий монітор за допомогою функції «ланцюгового» підключення через DisplayPort™.
Комфорт, на який заслуговують ваші очі
Щоб робочий день був комфортним від початку до кінця, скористайтеся вбудованим ергономічним гідом у HP Display Center. Він допоможе налаштувати положення монітора під себе — по висоті, нахилу, обертанню й повороту. А технології Flicker-Free, частота оновлення 75 Гц і фільтр HP Eye Ease дбають про зниження навантаження на очі, мінімізуючи вплив синього світла без спотворення кольорів.
Менше кабелів — більше порядку
Завдяки універсальному порту USB-C ви отримуєте зручність підключення одного кабелю, який одночасно передає відео, дані та забезпечує заряджання ноутбука потужністю до 65 Вт. Підключайте аксесуари, вебкамеру, клавіатуру — все працює без зайвих зусиль. А ще — зручна функція ввімкнення з однієї кнопки та стабільне підключення до мережі через порт RJ-45.
Монітор HP E24u G5 з роздільною здатністю Full HD та роз’ємом USB-C — це поєднання чіткості, комфорту й зручності як для роботи, так і для домашнього використання. Він пропонує гнучкі можливості підключення, високу продуктивність і інтелектуальні функції, що адаптуються до вашого стилю життя.
Більше деталей — більше можливостей
23,8-дюймовий дисплей із роздільною здатністю Full HD передає яскраве, деталізоване зображення, завдяки якому легко зосередитися на важливому. Технологія IPS і 99% покриття простору sRGB забезпечують насичені кольори й однакову якість зображення під будь-яким кутом огляду. А для ще більш ефективної роботи можна підключити другий монітор за допомогою функції «ланцюгового» підключення через DisplayPort™.
Комфорт, на який заслуговують ваші очі
Щоб робочий день був комфортним від початку до кінця, скористайтеся вбудованим ергономічним гідом у HP Display Center. Він допоможе налаштувати положення монітора під себе — по висоті, нахилу, обертанню й повороту. А технології Flicker-Free, частота оновлення 75 Гц і фільтр HP Eye Ease дбають про зниження навантаження на очі, мінімізуючи вплив синього світла без спотворення кольорів.
Менше кабелів — більше порядку
Завдяки універсальному порту USB-C ви отримуєте зручність підключення одного кабелю, який одночасно передає відео, дані та забезпечує заряджання ноутбука потужністю до 65 Вт. Підключайте аксесуари, вебкамеру, клавіатуру — все працює без зайвих зусиль. А ще — зручна функція ввімкнення з однієї кнопки та стабільне підключення до мережі через порт RJ-45.