|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black Silver |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | HP E27u G5 USB-C QHD Monitor |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 8 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Антиблікове |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort Out, Display Port, HDMI, USB Type-C, Ethernet (RJ-45), 3 х USB 3.2 |
| Порти USB | USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, USB Type-C Power Delivery |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Потужність Power Delivery | До 65 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB, 8 bit true |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор HP E27u G5 USB-C QHD Monitor (6N4D3AA)
Немає в наявності
Код товару: 32509
12 457 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор HP E27u G5 QHD USB-C (6N4D3AA)
Монітор HP E27u G5 QHD USB-C поєднує чітке зображення, гнучкі можливості підключення й широкий діапазон налаштувань для комфортної роботи як вдома, так і в офісі. Це сучасне рішення, створене з урахуванням найновіших вимог до ергономіки, яке допоможе вам реалізувати свій творчий потенціал.
Візуальні враження нового рівня
Коли важлива кожна деталь, 27-дюймовий монітор із роздільною здатністю QHD забезпечує виняткову чіткість для вашої щоденної роботи. Завдяки технології IPS та 99% охопленню колірного простору sRGB, ви отримаєте яскраве, насичене зображення з точним передаванням кольорів і широкими кутами огляду. А для ще більшої ефективності просто підключіть другий дисплей за допомогою послідовного з’єднання.
Максимальний комфорт протягом усього дня
Продуктивність напряму залежить від вашого комфорту. Чотиристороннє регулювання положення монітора допоможе знайти ідеальну висоту та кут огляду, а покрокове ергономічне керівництво в HP Display Center підкаже оптимальні налаштування. Технологія без мерехтіння, частота оновлення 75 Гц і вбудований фільтр HP Eye Ease знижують навантаження на очі навіть під час тривалої роботи.
Ефективність без зайвих дротів
Один кабель USB-C® дозволяє підключити монітор до ноутбука, передати відео та дані, заряджати пристрій потужністю до 65 Вт і підключати периферію — від клавіатури до вебкамери. Ідеальне рішення для гнучкої роботи вдома чи в офісі. Крім того, функція Single Power On дозволяє вмикати всі пристрої одночасно, а порт RJ-45 забезпечує стабільне дротове з’єднання з інтернетом.
Ергономічне керівництво
Отримайте максимум комфорту, дотримуючись порад із вбудованого посібника з ергономіки — працюйте продуктивно й почувайтесь добре весь день.
Фільтр HP Eye Ease для захисту зору
Фільтр HP Eye Ease постійно активний і знижує рівень шкідливого синього світла, не спотворюючи кольори. Завдяки цьому очі менше втомлюються навіть при частоті оновлення 75 Гц.
IPS-панель для точного зображення з будь-якого кута
Технологія IPS гарантує чітке, насичене та стабільне зображення з кутами огляду 178° як по горизонталі, так і по вертикалі — незалежно від того, де ви сидите.
Підключення другого монітора
Розширте свій робочий простір, підключивши ще один дисплей через порт DisplayPort™ — зручно, просто і без зайвих зусиль.
Монітор HP E27u G5 QHD USB-C поєднує чітке зображення, гнучкі можливості підключення й широкий діапазон налаштувань для комфортної роботи як вдома, так і в офісі. Це сучасне рішення, створене з урахуванням найновіших вимог до ергономіки, яке допоможе вам реалізувати свій творчий потенціал.
Візуальні враження нового рівня
Коли важлива кожна деталь, 27-дюймовий монітор із роздільною здатністю QHD забезпечує виняткову чіткість для вашої щоденної роботи. Завдяки технології IPS та 99% охопленню колірного простору sRGB, ви отримаєте яскраве, насичене зображення з точним передаванням кольорів і широкими кутами огляду. А для ще більшої ефективності просто підключіть другий дисплей за допомогою послідовного з’єднання.
Максимальний комфорт протягом усього дня
Продуктивність напряму залежить від вашого комфорту. Чотиристороннє регулювання положення монітора допоможе знайти ідеальну висоту та кут огляду, а покрокове ергономічне керівництво в HP Display Center підкаже оптимальні налаштування. Технологія без мерехтіння, частота оновлення 75 Гц і вбудований фільтр HP Eye Ease знижують навантаження на очі навіть під час тривалої роботи.
Ефективність без зайвих дротів
Один кабель USB-C® дозволяє підключити монітор до ноутбука, передати відео та дані, заряджати пристрій потужністю до 65 Вт і підключати периферію — від клавіатури до вебкамери. Ідеальне рішення для гнучкої роботи вдома чи в офісі. Крім того, функція Single Power On дозволяє вмикати всі пристрої одночасно, а порт RJ-45 забезпечує стабільне дротове з’єднання з інтернетом.
Ергономічне керівництво
Отримайте максимум комфорту, дотримуючись порад із вбудованого посібника з ергономіки — працюйте продуктивно й почувайтесь добре весь день.
Фільтр HP Eye Ease для захисту зору
Фільтр HP Eye Ease постійно активний і знижує рівень шкідливого синього світла, не спотворюючи кольори. Завдяки цьому очі менше втомлюються навіть при частоті оновлення 75 Гц.
IPS-панель для точного зображення з будь-якого кута
Технологія IPS гарантує чітке, насичене та стабільне зображення з кутами огляду 178° як по горизонталі, так і по вертикалі — незалежно від того, де ви сидите.
Підключення другого монітора
Розширте свій робочий простір, підключивши ще один дисплей через порт DisplayPort™ — зручно, просто і без зайвих зусиль.